קיפצובה

  • סירות מתנגשות בקיפצובה
  • אזור הגימבורי בקיפצובה
  • מכוניות מתנגשות בקיפצובה
4.22222
ממוצע: 4.2 (9 דרוגים)

קיפצובה הוא פארק שעשועים המתאים במיוחד לילדים בגילאי שנה עד שבע שנים.
במקום שלושה מתחמים: חצר, מבנה סגור וארקדיה. בחודשי החורף ניתן לבקר במקום ולהשתמש במתקנים אשר באזור המקורה, אולם הקור העז השורר במקום לא מאפשר שימוש במתקני החצר ברוב הימים.
החצר - היא חצר גדולה מלאה במתקנים מתנפחים, מתקני מירוצים על אופנועים ומכוניות, ומתקנים מאתגרים אחרים.
המבנה הסגור - הוא מבנה המחולק לחללים שונים, ובו מרכזי פעילות לגילאים שונים, בעיקר לילדים קטנים: מתנפחים, בריכת כדורים, אזור למשחק חופשי בפלייסטיישן, אזור גלישה באתר הופ, אזור חנות בו יכולים הילדים למלא סלים ולשחק בחנות מצרכים, אזור מכוניות לקטנטנים ואזור למשחקי הוקי אויר.
הארקדיה - היא מחסן גדול וסגור בו ניתן לשחק במיטב משחקי הארקדיה בתשלום נוסף. כמו כן, במקום מתחם תותחי כדורים שהוא משחק מאוד מהנה לילדים הגדולים יותר - וכלול במחיר הכטיס.
בחצר המרכזית פזורים שולחנות וכסאות פלסטיק בשפע, וניתן להביא למקום צידניות ושתיה לכל היום.
כמו כן - במבנה המקורה ישנה מסעדה מזרחית המשרתת את היושבים בתוך המבנה, ואת היושבים בחצר מחוץ לו. המסעדה מגישה בעיקר אוכל מטוגן.
באופן עקרוני זהו אחד מהפארקים המושקעים והמוצלחים ביותר בישראל, ומתוחזק ברמה גבוהה במיוחד - ההנאה מובטחת.
רצוי להימנע מביקור במקום בימי החופש העמוסים שכן אז המקום מ פ ו צ ץ תרתי משמע באוטובסים על אוטובוסים של קייטנים פעילים והפארק מלא עד קצה גדותיו ולעיתים קרובות אף בצורה מוגזמת למדי.
כמו כן מדיניות התמחור של המקום המתעקשת על גביית מחירים מלאים מההורים ומתינוקות בגיל 1 מקוממת למדי - לא מקובל ברחבי העולם והופך את החוויה ליקרה במיוחד.

קיפצובה 07.10.12

דרוגי-גולשים

התמונה של אביטל

5
מקום מקסים לילדים להעביר כמעט יום שלם. למרות המגוון הרחב של הפעילויות והמתקנים לילדים, המקום לא צפוף. אהבתי שיש שולחנות פיקניק בשפע "ולא צריך לתפוס מקום" .....באמת קצת מרגיז שהשימוש במרבית המכשירים בתוך המחסן הגדול - הינם בכפוף לקניית אסימונים. כמו כן, גם כשאנו הגענו היו מתקנים שלא עבדו...וחבל (למרות, שעדיין היו מספיק מתקנים). תיקון קל: הכניסה הינה מגיל שנה ולא מגיל אפס.

התמונה של שיר גולד

4
ילדים עד גיל עשר לערך יהנו מאד, קהל היעד המייטבי - עד גיל 5. עד לגיל זה - עושר אדיר של משחקים - גימבורי, רכבת, מתנפחים, מתקן מטוסים כמו של לונה פארק, אולמות למשחקי דמיון וכו..מעבר לגיל זה ישנן פעילויות לא מעטות אך את חלקן מצאתי לא פעם לא שמישות (משחקי מחשב) ואילו אחרות בתשלום (משחקי מזל ותחרות - עניין מכעיס לכשעצמו). המקום לא אחת עמוס אך אם מגיעים מוקדם, נהנים מהאוויר הנפלא במקום ומשפע של פעילויות, משולחנות גדולים לארוחת בוקר שתביאו מהבית. אצלנו מאד נהנו, גדש והעשיר גם יום שבת מלא.

התמונה של צפה ברוגע

5
מקום נפלא לילדים. מגוון רחב של אטרקציות שמתאים לילדים עד גיל 10-11 המקום מוצל, יש אויר נעים והמון מקומות ישיבה להורים בזמן שהילדים מתרוצצים בין האטרקציות השונות. למרות שהמקום היה די מלא לא היתה תחושת עומס והטורים למתקנים השונים היו קצרים יחסית. מעט יקר, זוג פלוס שניים ישלמו כ-200 שקל על כניסה כאשר המזנון במקום יקר וללא תחרות. ניתן להביא אוכל מהבית ולאכול ברחבה המוצלת והמאוד נעימה.

התמונה של רוני

4
נקי, מטופח, ואפשר להביא אוכל מהבית ולאכול בשולחנות הרבים הפזורים בחצר. המתקנים מתוחזקים היטב, ומתאימים לילדים עד גיל 8 או 10. הכניסה קצת יקרה לטעמי.

התמונה של שגשי

2
אני אישית לא אהבתי ולא התחברתי, מקום לא נקי, יש אומנם הרבה אטרקציות אבל לא מספיק נקי שם

התמונה של Olga Pulisman

5
מאוד אהבנו את מגוון האטרקציות במקום. למקום מס' יתרונות- במיקום בהרי ירושלים פחות חם גם בימי הקיץ ולכן הבילוי שם לא הופך לסאונה אחת ארוכה עבור ההורים, העובדה שיש חלק פתוח וחלק מקורה וממוזג שגם די מעניין יוצרת שילוב טוב לבילוי של יום שלם במקום.

התמונה של shelley10

4
יש שם מגוון פעילויות. גם פארק מוטורי, גם מתנפחים גדולים, חדר עם ג'ימבורי, משחקים ומשחקי מחשב, ופינת ליטוף נחמדה מאוד