חווה אתגרים בטבע –בינימינה

  • החווה בבנימינה
5
ממוצע: 5 (דרוג 1)

את חוויה בחווה מצאנו באינטרנט כשנמאס לנו מהפארקים בת"א. למרות הנסיעה הארוכה, המקום נראה נחמד והחלטנו לבדוק אותו. הנסיעה הייתה די מעייפת עבור הילד והיו כמה נקודות שבירה, אך כשהגענו למקום מאוד שמחנו שבחרנו דווקא בו לבילוי השבועי.

המקום די קטן, והוא כולל אגם קטן עם דגים, פינת ליטוף עם ארנבונים, עזים, כבשים וסוסים, שניתן לעשות עליהם סיבוב, אך עד כמה שזכור לנו הרכיבה הינה מגיל 5.

במקום יש כמה שולחנות פיקניק ואפשר לנשנש כריך או כל צידה אחרת שהבאתם אתכם. השולחנות פזורים על רחבה די גדולה, אז אין צפיפות כמו בפארקים בתל אביב. מבחינת אוכל במקום היה ניתן לקנות רק שתיה חמה או קרה וגלידות, אז כדאי לשקול להביא סל פיקניק אתכם. מבחינת מתקנים יש כאן את המתקנים "של פעם" – צמיג על חבל בתור נדנדה או בול עץ המחובר ל – 2 חבלים, די נוסטלגי עבור ההורים ואולי משהו שהילדים יכולים ללמוד ממנו. יש כאן גם טרמפולינה די גדולה, אך לא היינו ממליצים להכניס אליה פעוטות כי לא ניתן להגביל את גיל הקופצים, ומנסיון שלנו הקטנים די נבהלים מקפיצות הפראיות ודי נחבלים מהטרמפולינה.

בעונת הקיץ יש כאן גם מתנפחים. אך האמת שהגענו למקום בגלל שלבנינו, כמו לכל הבנים בני השלוש, יש עניין מיוחד בטרקטורים והמקום מציע סיבוב בעגלת טרקטור.

לצערנו כשהגענו למקום הסתבר ליוצאים לסיבוב רק אם יש מספיק ביקוש, אבל באותו הבוקר היה יחסית מעט מבקרים במקום. אך בנינו לא ממש התאכזב, כי ניתן היה ללא הגבלה לשבת בתוך הטרקטור והעגלה ולשחק בנהג. המקום היה מקסים- מעט אנשים, המון מרחב, אולי מעט רחוק מהמרכז ומתקנים מעט פרימיטיביים ממה שהילדים שלנו רגילים אליהם, אך מקום מזמין מאוד וידידותי מאוד לילדים.

דרוגי-גולשים

התמונה של Olga Pulisman

5
רב מקומות הבילוי בארץ כל כך עמוסים, שלפעמים אנחנו שוקלים פעמיים האם בגלל שווה לצאת מהבית. אך המקום הזה היה פשוט תענוג, כמעט ריק, קטן ויש בו כל מה שילד צריך - פינת ליטוף, בריכה עם דגי נוי, כמה מתקנים ואפילו סוס לרכב עליו. אצלינו אבל גולת הכותרת של הביקור היה הטרקטור והעגלה, ולמרות שלא זכינו לסיבוב, כי היה מעט אנשים, מאוד נהננו.