גן גורו

  • גן גורו ניר דוד
4
ממוצע: 4 (5 דרוגים)

גן גורו הוא פארק חיות אוסטרלי מקסים הממוקם בסמוך לקיבות ניר דוד ולאתר הסחנה.

הצמחייה ובעלי החיים ב"גן גורו" - 100% אוסטרליים. במקום מגוון גדול של קנגורו חופשיים שאפשר ללטף ולהאכיל, ואף ולשמוע הסברים על הגידול, הרבייה, ההזנה וחיי הקנגורו בגן גורו.

הגן גורו משתרע על שטח של 16 דונם, נהנה מצל נעים ומציע למבקרים בו ספסלים, שולחנות, מדשאות וצל לפיקניק.
זמן ביקור ממוצע נע בין שעה וחצי לארבע שעות, בהתאם לגיל הילדים.

מסלול חוויתי מיוחד "בעקבות קנגה וקואלי בפארק האוסטרלי" יאפשר לכם ולילדיכם ליהנות מסיור פעיל המשלב כיף ולימוד.בכניסה לגן גורו תקבלו מפה מפעילה שכוללת חידות, שאלות ופינות האזנה. אתם מוזמנים לשלשל את המפה, בסוף הסיור, לתיבת ההגרלה ואולי תזכו בפרס משפחתי, בהגרלה החודשית שלנו !

בגן גורו תמצאו גם חנות ובה ניתן לרכוש מזכרות ייחודיות מאוסטרליה- דיג'ירידו, בומרנג, ביצי אמו וכן בובות פרווה של בעלי חיים אוסטרליים. בקפטריה תמצאו גם שתייה חמה וקרה, מגוון חטיפים וגלידות.
חנייה בשפע סמוך לגן גורו. נגיש לבעלי כיסאות גלגלים.

FBNKEpEeeNc

דרוגי-גולשים

התמונה של צפה ברוגע

4
החווייה בגן גורו היתה נהדרת, יצאנו 2 משפחות על טפינו וכלינו וטיילנו בגן. המקום נקי ומסודר. המפגש עם הקנגורו, ההרצאה המרתקת על חייו של הקואלה והמפגש עם שאר החיות היו נהדרים (והברבור השחור מהמם). הילדים רצו ונהנו והתפעלו. כבר מגיל שנתיים אפשר ליהנות מהמקום. ישנו קיוסק מציל חיים (ארטיקים). חסרונות: ישנם מעט מקומות מוצלים. בקיץ לחיות יש נטיה לשכב בצל, מה שמקשה עלינו לראות אותם וגם מחסיר את אלמנט הפעילות. סה"כ חוויה נעימה.

4
תצוגת חיות מעניינת במיוחד. המון וולאבי וקנגרו המסתובבים חופשיים כמעט. רצוי לבקר בשעות הבוקר המוקדמות שכן אז פחות חם לחיות והן פעילות יותר. בילוי משפחתי מצויין.

4
מקום מהממם וכיפי לבקר בו עם הילדים מסודר מאוד ונקי , ומעניין! אך אני נותנת 4 כוכבים כי זה מקום שיותר לילדים ופחות עיסוק במשהו להורים וזה חיסרון קטן.

התמונה של Itzhak Moreno

4
המקום מתוחזק ברמה גבוהה. הכלובים נקיים מים טריים ובכלל, נקי מאד. הצוות עצמו גם מסביר פנים ונחמד מאד ושמח להסביר כל נושא ועניין. הילדים מאד נהנו ואפילו הואליבו והקנגרו שיתפו פעולה וממש התקרבו אלינו. שוה את הכסף, מומלץ לכל המשפחה.