ארומה אספרסו בר רמת גן

3.666665
ממוצע: 3.7 (3 דרוגים)

אחד מהסניפים של רשת "ארומה" ברמת גן (סניף נוסף במגדלי ב.ס.ר ). זהו למעשה סניף הבורסה, אם כי הוא נמצא מזרחית ממנה, על ציר רח' ז'בוטינסקי ליד מגדל משה אביב, הבנין הגבוה בארץ!. המיקום שם ברחבה שנוצרה בין המבנים חביב ומאוד מרכזי ברמת גן, עולים מספר מדרגות וכבר לא מרגישים על הכביש הסואן. מבחר כריכים, מאפים, סלטים וכמובן הקפה המוכר של "ארומה". מחירים סבירים וצוות חביב. פתוח גם בשבת, לא עניין של מה בכך ברמת גן שסוגרת את רוב שערי הבילוי לכבוד יום המנוחה היהודי.

דרוגי-גולשים

התמונה של Olga Pulisman

4
טוב, מה כבר אפשר לצפות מארומה? מבחינת התפריט אין כאן חדש, ומה שקובע זה הקהל והמקום. הסניף שקט ונעים (לפחות בשעות הערב באמצע השבוע), ואחרי נשנוש עם הילדים אפשר לשבת ולהתבונן בבריכת דגים או להכנס לעיין בתערוכה המוצגת בלובי של מגדל מזרחי טפחות. לא רע לבילוי של כשעה וחמי ברמת גן!

4
באזור מסחרי שוקק ליד הבורסה, בו גם מבחר מסעדות, סניף ארומה נעים, מרווח ושקט. הכביש הסואן והאזור ההומה נעצרים מחוץ לדלת המסעדה.

3
גם לא יהססו להחליף לך מנה, אם אך תרמוז שאינה משביעה את רצונך. ויחד עם זאת, אני לא חסידת סניפי ארומה למינהם... כנראה, משהו נתקע לי חזק בראש מאז מקרה החולדות שמצאו בסניף בתל אביב וגם היה מקרה גזענות עם אחד מבעלי ארומה תל אביב. יתכן שאני טועה ובעצם זו לא אותה רשת, כייון שבתל אביב זה ארומה ת"א וברמת גן ארומה ישראל. רק לאחרונה הבנתי שהיה פיצול לשתי רשתות נפרדות.