סינבון CINNABON אבן גבירול תל אביב

  • סינבון cinnabon תל אביב
  • סינבון cinnabon תל אביב
  • סינבון cinnabon תל אביב
  • סינבון cinnabon תל אביב
2.6
ממוצע: 2.6 (5 דרוגים)

סניף ישראלי של רשת מאפי הקינמון הפופולארית מארה"ב.

מאפה שבלול הרול מגיע חם עם הרבה קינמון ( הסוג "מקארה" מאינזונזיה ) ועל זה רוטב של שמנת וסוכר. כל זה עוד בלי להזכיר את הפחמימות והשומן שבבצק..

יש גם סינבון שוקולד וסינבון פקאן, שנוספו לו קרמל וריבת חלב. שימו לב! בסינבון קלאסי 830 קלוריות, כמעט כפול מסופגניה. מחיר סינבון קלאסי 17 ₪, מוקטן-מיניבון 13 ₪.

פנים המסעדה עושה רושם מאוד נקי, מעוצב עם קווים ישרים ואסטתיים. יש שולחן אחד עם כסאות בר בפנים ורוב מקומות הישיבה בחוץ, קרוב לכיכר רבין. זוהי קונדיטוריה פינתית, אבן גבירול פינת צייטלין, ליד קולנוע גת.

למי שמחפש, אפשר פשוט ללכת בעקבות שובל הריח הנישא למרחקים..

מנחם הורוביץ מבקר את סינבון בתוכנית "שווה בדיקה "

דרוגי-גולשים

5
השם הטוב שיצא לסינבון הוא לא סתם... המאפים שלהם מעולים ונימוחים בפה... אך משם שהם מרובי קלורויות עדיף לקחת מיני סינבון. ממוקם ליד קולנוע גת (ליד כיכר רבין). מעט יקר (קרוב ל-20 ש"ח לאחד) אך לפינוק פעם ב... בהחלט שווה את זה !

2
כשנפתח המקום רצתי כמו כולם קניתי רולים וגם את המקלות הכל היה מתוק מדי ועשוי פחות טוב מבארהב ללא ספק הריח והצורה היו מוצלחים יותר מהטעם לא משהו שארוץ בשבילו שוב

התמונה של אביבה

3
באבן גבירול צמוד לקולנוע גת, נפתח לפני כשנה סניף סינבון ישראלי ראשון. הרולים טעימים מאד אבל פחות מבארצות הברית, המקלות הארוכים נחמדים וניתן לקחת רוטב וניל לטבילה.

2
מתוק בדי בשבילי. לא מתפעלת, וודאי שלא שווה את כמות הקלוריות הריקות שהמאפה מציע. קראתי שבארץ זו לא הגרסה הטעימה שבחו"ל. יתכן שכך ושינו מטעמי כשרות או טעמים אחרים. לא אכלתי בחו"ל, אז לא יכולה לחוות את הדעת. ממליצה לעבור במקום רק בשביל להסניף את ריח הקינמון הנהדר ולהמשיך הלאה...