גלידה אייסברג ICEBERG שדרות רוטשילד

  • גלידה אייסברג  ICEBERG שדרות רוטשילד
4.4
ממוצע: 4.4 (5 דרוגים)

גלידה אייסברג היא גלידה מעולה והסניף של רשת הגלידריות המצויינת הזו בשדרות רוטשילד בתל אביב הוא ללא ספק אחד מהסניפים המוצלחים יותר שלהם.

הסניף עצמו אינו גדול אבל המיקום מעולה. אין כמו גלידה משובחת בערבו של יום קיץ חם ומהביל במיוחד בתל אביב. הכניסה לסניף היא משדרות רוטשילד למרות שהוא דוכן גם על פינת אלנבי - והבחירה הזו אינה מקרית, ללא ספק הגלידריה הזו משייכת עצמה לשדרות ולא לאלנבי הדהוי משהוא.

מבחר הטעמים מעולה, הגלידה משובחת, השרות מהיר, והמיזוג במקום מקפיא את העצמות ומרענן כמו שצריך.
אנחנו טעמנו ליצ'י-ג'ינג'ר, חמאת פקאן, ושוקולד קוקוס שהיו נהדרים במיוחד אבל אנחנו בטוחים שכל השאר מצויין גם כן. המחירים יחסית (שוב יחסית) סבירים למרכז צל אביב והגביע של 20 ש"ח שלקחנו היה מכובד והכיל כמות נדיבה של גלידה.
אהבנו גם את התמחור לפי גודל הכוס וללא הגבלה בבחירת הטעמים על פני תמחור-לפי-כדור הנהוג ברוב הגלידריות.

השולחנות נקיים ולא דביקים וג מוזיקת הרקע שאכן הייתה רק ברקע הייתה נעימה ואיכותית. דבר אחד שהפריע לנו זה "גביעי הגנבים" כך אנחנו קוראים לכל הגביכים והכוסות שנראים מבחוץ גדולים אבל תחתיתם מוגבהת באופן ניכר בחלק הפנימי של הכוס.... וחבל שכך. זוהי רעה חולה שפשטה בכל אריזות המזון בישראל. אנחנו קוראים להוצאת הגביעים הללו מחוץ לחוק ומחכים לרשת הגלידריות הראשונה שתרים את הכפפה, אנחנו כבר נפרגן ובגדול!

יופי של מקום - בטוחים שנחזור.

דרוגי-גולשים

4
לא יודעת אם עדיין קיים, אבל היה להם טעם מעולה של חמאת בוטנים! משהו שקשה למצוא בטעמי גלידה בארצנו הקטנטונת

התמונה של חמודים

5
אחת הגלידריות הטעימות שקיימות.. החמאת פקאן הכי טעימה שיש, ויש עוד מבחר עצום של טעמים מטריפים. שירות נפלא מחיר סביר..

התמונה של dm1170

3
בכל זאת בשדרות רוטשילד, המקום שבו זעקו לצדק חברתי מוכרים גלידה כל כך יקרה? הטעם שלה באמת טעים אבל אני חושב שאפשר קצת להוריד את המחיר.

5
גלידריה מעולה ושרות מעולה. כל מה שאכלתי היה טעים וזו היתה הצלה גדולה להתרענן עם הגלידה שבחוץ באמת היה כבר חם מדי - אפילו לתל אביב.