פארק דייג דגי דפנה

  • פארק דייג דגי דפנה
  • פארק דייג דגי דפנה
  • פארק דייג דגי דפנה
3
ממוצע: 3 (2 דרוגים)

פארק דיג ואתר קמפינג על גדות הנחל הדן, מוקף במדשאות גדולות ועצים, שולחנות פיקניק ואוירה של חופש. בבריכה היפה, בלב חוות הדגים של קיבוץ דפנה שוקקים פורלים ורודים ולבנים וקרפיונים. מעל סככות ועצים מצלים, ומסביב מדשאות מוריקות. סמוך לנחל הדן נמצא פארק הדיג דגי דפנה , הפארק מוקף עצים ומדשאות, שולחנות פיקניק ומתקני מנגל, שם תוכלו לצלות את הדגים על האש ולעשות פיקניק משפחתי . מחירי כניסה: 25 ש"ח בימי חול, ילדים עד גיל 3 - כניסה חינם. עלות הכניסה לפארק בשבתות , חגים ובחודשים ויולי אוגוסט הינה: 35 ש"ח לאדם ניתן לשכור בפארק את כל הציוד הדרוש : חכה לכל היום 20 ש"ח, סל להחזקת הדגים במים 10 ש"ח, פיתיון 10 ש"ח תשלום עבור ק"ג דגי פורל כולל ניקיון הדגים 38 ש"ח במקום מזנון לקניית פחמים, שתיה קלה, ארטיקים ועוד... פארק הדיג נמצא מאחורי מסעדת דגי דפנה, על כביש קריית שמונה-בניאס, מול קיבוץ דפנה.

גיתית תופסת דג

דרוגי-גולשים

2
המקום נעים ונקי. המחירים ללא כל פרופורציה ומדובר בבילוי משפחתי יקר מאד. למה רק כניסה עולה כל כך הרבה 35 ש"ח + 20 ש"ח לציוד, רק בגלל שזה קיץ ואפשר "להשחיל" להורים הוצאות? לא מומלץ. ישנם מקומות עם תמורה גבוהה בהרבה לכסף שלכם.

התמונה של Itzhak Moreno

4
יופי של חוויה לכל המשפחה. מחירי הכניסה יקרים מדי מה שהופך את כל הבילוי ליקר מאד וישנו גם הנוהג הנפסד של העלאת המחרים בשבתות וביולי אוגוסט (הדגים אוכלים יותר?) אך מעבר לכך הבילוי במקום מהנה, הרבה דגים בבריכה, צוות אדיב מאד ומנהל קשוח אך מסביר פנים ושירותי