קפה דבורה ברמת גן

  • קפה דבורה ברמת גן
3
ממוצע: 3 (2 דרוגים)

קפה דבורה הוא אחד מהמוסדות הרמת גנים הותיקים ביותר ולעיתים נדמה כי כאן הזמן קפא מלכת.

בית הקפה המיתולוגי הזה בעל העיצוב המעט מיושן מגיש כבר שנים ארוחות בוקר משובחות לצד מיני מאפים ונשנושים ברמה הגבוהה ביותר. הקפה הזה שוכן בשכונת רמת חן הפסטורלית והשלווה ליד כיכר עוזי חיטמן עוד מהימים שהייתה עדיין כיכר השושנים.

עוד בימי נערותינו נהגנו לבקר במקום ולהתפנק על עוגיות מצויינות תוצרת בית וגם כיום זהו המקום לאכול ארוחות בוקר טעימות ומזינות במיוחד, או סתם להתפנק עם כוס קפה טובה ומאפה עוד יותר טוב לידה. לא לוותר על הבורקס המצויינים ועוגיות תוצרת בית - במיוחד אלו ללא תוספת סוכר.

השרות קשוב וטוב מאד, ודבורה בעלת המקום שכוחה עדיין במותניה עדיין מנהלת את המקום ביד רמה. בית קפה נטו, כמו של פעם, בלי הרבה פוזות ועם הרבה מאד אופי, עמוס מאד בימי שישי.

דרוגי-גולשים

1
מאכזב מאד, אפילו לא הגענו למצב של לשבת. ביצענו הזמנה לשעה מסויימת, הגענו בשעה, אמרו לנו להמתין, חיכינו 20 דקות, ניסו להושיב אותנו בשולחנות שהיו תפוסים על ידי אורחים אחרים, בקיצור בלגן שלם. לבסוף אמרו לנו לחכות אולי יהיה מקום. החלטנו ללכת. כאמור כל זה אחרי שהיתה לנו הזמנה מאושרת על ידי המקום

התמונה של אביטל

5
מי שאוהב את בתי הקפה השכונתיים של פעם אז זה המקום. האוכל טעים, הפנים של יושבי המקום מוכרות וזה כיף גדול. יש לקחת בחשבון שאפשר לשלם רק במזומן ולא בכרטיס אשראי (בית קפה של פעם כבר אמרנו..) השירות תמיד אדיב. לגבי הקפה עצמו - הוא לטעמי קצת חזק אבל חוץ מזה בית קפה מקסים.