פונדק השובבים

  • פונדק השובבים
4
ממוצע: 4 (2 דרוגים)

השווארמה הכי טובה בתל אביב נמצאת בדיוק כאן.

בפונדק השובבים המיתולוגי שנוהל במשך שנים על ידי שלמה שובבו [שנפטר מאז] יגישו לכם בני משפחתו עדיין את אותה השווארמה בדיוק.
למדעני השווארמה שמבינכם נאמר כי השוורמה מתאפיינת בתיבול עדין במיוחד, בבשר הודו משובח בהיר ובצליה שלא שורפת את האובייקט. מכאן ואילך כל שנותר לכם לעשות הוא פשוט לעזוב כל מה שאתם עושים ולהמשיך עד לשם בכדי לאכול מנה וחצי ואולי אפילו שתיים.

תחלופה טובה של אנשים מסייעת לכל בית שווארמה להצלחה, ובפונדק השובבים מסתמכים על כמויות אדירות של הולכים ושבים במקום שרק תורמים לשגשוג. מיקומו המנצח על קו הגבול הדק שבין דרום העיר למרכזה מאפשר לו להנות משני העולמות ומשני קהלים שונים, אלו של פועלים קשי יום ואלו של חובבי אוכל טוב שלא רוצים להפרד ממאה שקל בשביל ארוחת צהריים טובה ויסלחו לו על המיקום הדרומי משהו.

יש במסעדה גם תבשילים ובשרים אחרים כולם באיכות מעולה וכך גם לגבי הסלטים המוגשים בנדיבות. נקים ונעים שם גם אם לא ממש תוכלו לשמוע את עצמכם בשל המייתו של הרחוב ושל הצומת הסואנת במיוחד בה הוא ממוקם, בשעות הערב זה הרבה פחות חמור ונעים.

דלפק רחב יחסית למקום הקטן ומעט שולחנות מסביב הופכים את החוויה לנעימה וחמימה והעיקר: השווארמה, היא טרייה, נוזלת מטחינה ושומן וכשאוכלים אותה בטוחים שהגעתם לגן עדן ושזה חדר האוכל שלו.

דרוגי-גולשים

3
פעם היה קצת יותר טעים, אבל גם היום השווארמה שלהם היא מהטובות בעיר. אם אתם כבר שם, לכו על השווארמה - לא תצטערו.

5
אני אשקלוני ושאני מגיע לאזור המרכז הדבר הראשון שאני עושה זה ניכנס לשם ממש כמו בילוי בישבילי האוכל האווירה ממש חוויה ממליץ לכל אחד בחום. נ״ב השווארמה הכי טעימה שאכלתי בחיים