דומיניק קונדיטוריה ומאפיה צרפתית ברמת גן

  • חולת במאפיית דומיניק בבורסה ברמת גן
  • טארטלוט במאפיית דומיניק בבורסה ברמת גן
  • עוגת שושנים במאפיית דומיניק בבורסה ברמת גן
4.25
ממוצע: 4.3 (4 דרוגים)

מאפיית דומיניק ובית הקפה הצמוד לה הם אחד ממתחמי האוכל השווים ביותר במתחם צפוף ומלא תחרות, מתחם בורסת היהלומים ברמת גן.

אין כזו מאפייה בארץ, וכשתהייה, אני הראשונה לנטוש את היחס האגרסיבי והיהיר של עובדי ומנהלי הסניף הזה לקהל לקוחותיהם שהוא מה שנקרא: קפטיב מרקט- או בעברית קהל שבוי.
כמו כולם, גם אני שבויה של מאפים טובים במיוחד שזה עתה יצאו מן התנור, רצוי עתירי קלוריות, רצוי עתירי תוספות יחודיות ורצוי מאד בעלי השראה.

בדומיניק ימצא את עצמו כל חובב מאפים בגן עדן של ממש ובמקום לצבוט את עצמו ולשאול האם זה אמיתי כל שנותר הוא פשוט לקנות עוד קורסון שקים או קיש תרד ולומר לעצמו בחדווה, כן כן זה אמיתי. לא מדובר בחלום.
גם אם נדמה שמדובר בהגזמה, אז לא. דומיניק היא המאפיה הטובה בארץ ותחת השם הצרפתי הזה יוגשו לכם בכל יום טובי המאפים בארץ על ידי קונדיטורים שפשוט יודעים מה הם עושים.

אפשר למצוא בדומיניק לחם קשקבל עם תרד, מאפים ופאיים יצירתיים במיוחד עוגות יבשות ועוגות קרות, עוגיות משובחות עם או בלי סוכר. כולם גרים ביחד בכפיפה אחת ואין שום דבר שם הוא לא טעים. פשוט אין.
תפריט המאפים של המקום ענקי, מעטים הם המקומות שמתחזקים באופן שוטף מגוון רב כל כך של מוצרים. כשהם נגמרים הם נגמרים וככה זה אין מה לעשות. מחר יהיה עוד פעם.

יש מאפים שאופים אותם ביום מסויים של השבוע וכדאי מאד להקדים בשביל לאכול אותם כי אחרת הם פשוט יגמרו ותאלצו לחכות שבוע שלם! עד שהם יחזרו.[כזה הוא הלחם עם הקשקבל].

עיצוב הפנים של המקום ההומה, שרק התרחב מאז הקמתו לחנויות סמוכות, חכם במיוחד שכן הוא נותן לכם את התחושה שאתם נמצאים באמצע מאפיה הומה ופעילה. אתם יכולים מן הדלפק לראות את עבודתם של האופים במקום ועשרות אנשים מתרוצצים עם מאפים שונים ומשונים עוסקים בשלהם.

לצידם של אותם עשרות קונדיטורים עובדים גם עשרות מלצרים במשמרת שאצים לשולחנות שלהם ולעולם לא יהיה לאיש מהם זמן לעזור לכם.
דומיניק כשמה הצרפתי מפורסמת בשירות אנטיפתי במיוחד, גם אם תחליטו לשבת וגם אם סתם תעמדו בתור בקופה ותנסו לשלם ולהימלט עם מאפה שבחרתם לכם. הסוד הוא בטעם, אתם אוכלים ומחייכים ולא אכפת לכם מכלום.

בדומיניק בית קפה המגיש מבחר ממאפי החנות בתוספת סלטים טריים ועשירים מאד וקפה שעשוי טוב גם אם לא מעולה.

המחירים יקרים בטירוף בהשוואה לכל בית מאפה אחר, אבל כך גם האיכות המעולה. בשביל איכות צריך לשלם נדמה כמו מוטו מרכזי במקום הזה.

כשאתם מזמינים טייק אווי תגיעו חצי שעה קודם ותדברו עם מי שיעמוד בקופה. ברוב המקרים, לא יצליחו לאתר את ההזמנה שלכם וצריך לקחת בחשבון זמן הכנה שלה מחדש כמו לא התקשרתם מעולם. אבל כל מי שמזמין כבר רגיל לזה. אחר כך יהיה לכם טעים, תפסיקו לבכות.

בכירי עולם הפרסום יושבים שם בכל רגע ושעה נתונה ואם אתם רוצים להרגיש חשובים לרגע שבו לידם-לפחות תתפסו שיחה מעניינת במיוחד גם אם לא חתן.

דרוגי-גולשים

5
עשינו הזמנה ענקית מדומיניק בשביל ברית שנעשה בבית, עבור 30 איש לערך. תיאמנו מראש את שעת האיסוף, והכל היה מוכן,בלי טעויות, ארוז בצורה טובה, טרי, וטעים. הרגשנו שהם לקחו את ההזמנה ברצינות רבה והם גם הין אדיבים ועזרו לנו לסחוב את הקופסאות לרכב. הקישים מומלצים במיוחד!

4
אין מה להגיד - מדובר בבית קפה מסעדה הפועל בסטנדרטים גבוהים מהמקובל. כל מה שתקחו טעים ובמיוחד המאפים. אם אתם יושבים במקום כדאי לנסות את אחד מהסלטים הטעימים המוגשים במקום. חבל רק שהכל כל כך יקר.

התמונה של רוני

4
המאפיה הכי טובה באיזור גוש דן. הלחם והמאפים נאפים כולם במקום, כל כך טעימים ומיוחדים ששווה לדגום. המינוס היחידי - הוא שהמקום מאוד פופולרי ובשעות העומס- עמוס מאוד.

4
קונדיטורה ובית קפה מעולה ,כל קיש,מאפה ועוגה שאכלנו היו מעולים ,אין בתי קפה עם מבחר כזה גדול של אפשריות. בסוף היום הם מוכרים את לחמים 2 ב-20 ש"ח שוב גם פה יש מבחר יוצא דופן. החיסרון היחיד עקב היותו באיזור תעשייה הוא נראה בהתאם ,לא השקיעו בעיצוב פנים.אם היו משקיעים המקום היה מושלם.