קפה נואר

  • קפה נואר
  • קפה נואר
4.285715
ממוצע: 4.3 (7 דרוגים)

לקפה נואר הותיק ,שמורה זכות הראשונים להפיכתו של מתחם המסעדות ובתי קפה של איזור שדרות רוטשילד למה שהוא היום.

בית הקפה ביסטרו בר הזה כבר סוגר למעלה מעשור של פופולאריות גואה והוא היה אחד המקומות הראשונים באיזור שבישרו על הסנונית, שהיא היום השיטפון של בתי קפה מעוצבים ,המגישים אוכל טוב בסביבת אווירה מעוצבת וקונספטואלית המחושבת בדקדקנות.

למרות הזמן שעבר מפתיחתו, בית הקפה הזה עדין משדר תחושה של עדכנות עיצובית בקרב יושביו. הבחירה בצבע השחור החל מהלוגו והתפיסה העיצובית הספרטנית אבל המתוחכמת שלו נשארו הולמים את המקום, ואת בלייני האיזור ויושביו וכל מה שעבד לפני למעלה מעשור, עובד בצורה מושלמת גם היום.

בשטף קצף של רשתות ומסעדות מוקפדות למשעי שצצו בשנים האחרונות זה נשמע אולי מוזר, אבל קפה נואר היה הראשון שייצר חווית ישיבה שהתייחסה לאיזור ולתפריט שהוא מציע ,והפופולאריות שלו בעיקר בשנים הראשונות הרקיעה שחקים ובצדק, כי עד הקמתו לא היה בית קפה יפה כל כך באיזור ותמיד נדמה היה שעיצוב וקונספט הם דברים שיש רק בחוץ לארץ.

גם היום, ממשיכים לפקוד יושבים נאמנים את האיזור גם אם מוטיב האטרקציה והחידוש שבישיבה שם פגו מעט.
תפריט המקום, כיאה לכל ביסטרו בר אקלטי במיוחד, אולי אקלטי מדי וקשה להצביע על סגנון מסויים המצריך הגעה מיוחדת למקום. עם זאת אין שום ספק שארוחת הבוקר של המקום, שאינה יקרה, היא עדיין ספינת הדגל שלו וכל ישיבה בו למטרת אכילה מהנה ומשתלמת רצוי שתעשה במהלך שעות הגשתה.

סלבריקה רבים מתחום התקשורת, נהגו ונוהגים לפקוד את האיזור בעיקר למטרות פגישות עבודה. ובבוקר, אפשר למצוא במקום אנשי ועיתונות רבים בפגישות עבודה ולהתחכך במעט זוהר למי שמעוניין בכך.
מומלץ. למי שיודע ומעריך ארוחות בוקר טובות במיוחד.