קפה שוויצר

  • קפה שוויצר
0
עדיין אין דרוגים

ארוחת בוקר טובה בתל אביב, למרות שהיא נחשבת לדבר קל להשגה, לא כך הדבר לעיתים.

יש מקומות שהכיעור העיצובי שלהם מרחיק לעיתים וניתן בשל כך לפספס חוויה קולינרית מהזן המשובח. קפה שוויצר הוא כזה. הוא צמוד לקפה זוריק בכיכר מילאנו ולרוב מלא בפליטים שלא מצאו מקום בזוריק האופנתי בעל התפריט הפלצני והעקר משהו.

כך גם אני הגעתי לשם. ממורמר על הכיסאות הנוקשים ו"עיצוב" המקום שבעצם לא דומה לשום דבר אלא לגיבוב של רהיטים חסרי יחוד אה לה שנות השמונים בגיבוי אדניות מגושמות המסתירות את הרחוב ובכלל הוא משרה אוורית שנות שמונים קפולסקי קשה לעין המתבונן.

אבל על כך כבר אמרו אל תסתכל בקנקן אלה במה שיש בתוכו.

ארוחות הבוקר של קפה שוויצר הן מן השוות בעיר. תמורת שלושים ושמונה שקלים בלבד תקבלו לחם אפוי עצמי ענקי, זוג ביצי עיין הם המון קבנוס,סלט גדול, מיץ וקפה. זה נשמע כמו מה שמקבלים בכל מקום אבל המנות פשוט נדיבות בכל קנה מידה שהוא, הביציים עשויות בחן ואינן שרופות ומהקבנוס יש ממש בשפע.

ההפתעה מרוחה כמעט כל פניהם של כל הסועדים הטורחים להזמין את הארוחה הזו כשהיא מגיעה לשולחן, השירות מקסים ובעיקר אם אתם במצב צבירה דיאטתי ולא רוצים ברגשי אשם תוכלו לחלוק בארוחה הזו עם שותף.
טעים, כל כך טעים שפשוט שוכחים מהבהלה העיצובית שאחזה בכם בעת הישיבה ונהנים כמו שרק ארוחת בוקר טובה יודעת לגרום לנו להינות.