מסעדת אס מילאנו

0
עדיין אין דרוגים

רבים מאיתנו לא מוותרים על התענוג שבאכילת אוכל ביתי, בעוד שלמעשה אנחנו מצליחים לשרוף גם חביתה ולא תמיד אימא גרה כל כך קרוב.

את הקסם שבאכילת מאכלים בניחוח ביתי פותרות לנו חנויות או מסעדות כדוגמאת אס מילאנו והן עושות זאת בהצלחה מרובה. הרעיון בכניסה לחנות כזו הוא השתחררות מוחלטת מעקבות לגבי המחירים המופקעים שיבקשו מאיתנו [ובמקרה הזה מדובר במקום יקר אז היזהרו, העמיסו בעדינות]. ופשוט לצאת משם עם קופסאות על גבי קופסאות של כל המאכלים שהיינו רוצים שמישהו יבשל עבורנו רק בלי הבלגאן של רכישת המצרכים, הקופסאות והכלים...
באס מילאנו אפשר למצוא אוכל משובח מכל הסוגים: מומלאים טובים במיוחד, ספגטי, אורז קציצות וכל מאכל אחר שנדמה שיצא ממש ממטבחה של אימא למרות היעדרותה.

הבישול טרי ובכל יום שם הפתעות חדשות וגיוון של ממש בתפריט.

אפשר לאכול גם במקום עם צלחת וסכום של פעם ולהרגיש מסופקים אבל כדאי לקחת גם כמה דברים הביתה, בעיקר אם מדובר ביום שישי והעצלנות גוברת על החלקים הטובים שלנו ובכל זאת אנחנו רוצים להרגיש ניחוח של בית.
מעדניית אס מילאנו הוותיקה בתל אביב עושה את העבודה עבור כל הסביבה ונדמה שאין איש מתושבי האיזור שאינו מועד מפעם לפעם או על בסיס קבוע ומעמיס ככל יכולתו מהבישולים המשובחים שהיא מציעה.

אין כיף גדול יותר מלקבל מחמאות על אוכל שלא אתם בישלתם ולא לספר לאף אחד. במקרה של אס מילאנו, לא יהיו לכם תלונות על איכויות האוכל, אולי רק על המחיר. אבל יכולתם להחליט שאתם גרים בדרום תל אביב, או בדימונה למשל ואז לא הייתם סובלים מהבעיה הזו.