בריכת האוניברסיטה - בריכה באוניברסיטת תל אביב

  • בריכת האוניברסיטה - בריכה באוניברסיטת תל אביב
  • בריכת האוניברסיטה - בריכה באוניברסיטת תל אביב
  • בריכת האוניברסיטה - בריכה באוניברסיטת תל אביב
4.25
ממוצע: 4.3 (4 דרוגים)

אין ספק שתושבי רמת אביב נהנים מכך שאוניברסיטת תל אביב נמצאת בשכונה שלהם, ואחת מהסיבות העיקריות לכך היא בריכת האוניברסיטה.

בריכת האוניברסיטה היא למעשה מתחם ספורט שלם, המציע אפשרויות רבות של פעילות גופנית ופנאי: חדר כושר, חוגים, ג'קוזי, סאונות, ושלוש בריכות גדולות. הבריכות אשר במרכז הספורט הן:

- בריכה אולימפית פתוחה ומחוממת לטמפרטורה של 24 מעלות

- בריכה לימודית מקורה ומחוממת לטמפרטורה של 29 מעלות

- בריכה עליונה מקורה ומחוממת לטמפרטורה של 29 מעלות

החוגים אותם מציע המרכז כוללים:

- חוגי ריקודים

- ספינינג

- סקווש

- כדורגל בנות

- ברידג'

- אמנויות לחימה

- פלדנקרייז תינוקות

ועוד חוגים רבים מאוד לקהלי יעד שונים: גברים, נשים, ילדים, תינוקות ובני הגיל השלישי.

לסיכום: מגוון אדיר של פעילויות המוגשות על ידי צוות מקצועי - אולי הגדול ביותר בארץ, הרבה מתקנים, ובכלל לא יקר. החסרון היחידי הוא כי בחודשי הקיץ מאוד עמוס, ולפעמים לא מתאים לילדים.

דרוגי-גולשים

התמונה של dm1170

4
בהחלט חויה די מרעננת להגיע לבריכה הענקית ולהנות גם מהבריכה וגם מחדר הכושר, אני אישית מנוי שם והעלות היא דיי נמוכה בהתחשב לכך שאפשר להגיע לאירועים שם. בנוסף, לעתים הם מקרינים גם סרטים מה שמגביר את ההנאה שבהליכה לבריכה. ממליץ!

4
אפשר להתרחץ בבריכה. בייחוד ממליצה על הקרנות הסרטים עם הרחצה הלילית בחופשת הלימודים.

5
נדמה לי שהשער הוא 9 ואני ממליצה בחום. אבל.. אני הבעיקר ממליצה על חודשים יולי אוגוסט שיש רחצה לילית וסרטץ ממש כייף! לא יקר! אחלה סרטים. ואם ביום שישי? יש מונית שירות קו 4 א' אז אפשר להגיע לסרטים גם בשישי בערב. ואם נשארים עד מאוחר? אז הולכים עד לנמיר כמה ד' הליכה ומשם יש מלא מוניות שירות.. בקיצור אין תירוצים! ובימי שישי בערב הנחה לסטודנטים!

4
אירוע נחמד המתרחש מדי פעם בקיץ: הקרנת סרט בבריכה לאחר שעות הרחצה. בררו באתר מרכז הספורט של האוניברסיטה. זה ממש נחמד. שווה להביא חברים. הם גם בדרך כלל פותחים את זה לקהל הרחב ולא רק למנויים, במחיר סביר לרחצה לילית ואח"כ סרט. תהנו!!!