הצפארי בתל אביב

  • הצאפרי בפארק גני יהושוע בתל אביב
4.166665
ממוצע: 4.2 (6 דרוגים)

הצאפרי בתל אביב היא אחת החוויות המהנות ביותר לילדים ופעוטות וגם למבוגרים מביננו אשר יש להם חיבה לבעלי כנף.

המקום הותיק הזה ממשיך לתפקד כאחת מן האטרקציות המהנות ביותר לילדים באיזור המרכז והוא כולל מגוון אדיר של ציפורים, בעיקר תוכיים אשר מתרוצצים להם באופן חופשי בתוך מתחם כלוב ענקי.

המקום מטופח במיוחד וכולל זנים נדירים של תוכים מכל הסוגים ומכל הגדלים. מי שמצליח להתגבר על הרעש הקקופוני האדיר שמקימים בעלי הכנף האלו יגלה שהוא נמצא בתוך חוויה של חיות אדירה ומרגשת שקשה מאד להישאר אדיש אליה.

כל ילד שתביאו למקום, גם אם הוא נדמה לכם כילד שאין לו תקנה מכיוון שהוא מכור למשחקי מחשב יוכיח לכם מיד שכל מה שצריך לעשות על מנת לחבב את הטבע ואת בעלי החי על הילדים הוא לפעמים פשוט להביא אותם לפתחם.

אפשר להעביר שם בקלות חצי יום ולא להשתעמם אפילו לא לדקה אחת. יש כלובי ציפורים, יש ציפורים חופשיות העפות ממקום למקום וגולת הכותרת של המקום הם מופעי קרקס של תוכים מאולפים בליווי הסברים של מדריכים.

הזאטוטים היושבים באמפי הקטן וצופים במופעים המועלים בשעות קבועות לא מפסיקים להשמיע קריאות התפעלות בלתי פוסקות בעוד התוכים הגדולים בהחלט משחקים אותה ברכיבה על אופניים קטנות שהותאמו להם במיוחד ועושים עוד ועוד טריקים ושיגועים הגורמים גם לגדולים לחייך בהנאה צרופה.

הילדים הגדולים יותר (מעל גיל 12), יהנו לשחק בג'ונגה ג'ונגה - מתקן משחק מאתגר הנמצא במתחם הצפארי, ואינו כרוך בתשלום נוסף על כרטיס הכניסה שכבר שילמתם.

יש במקום מזנון כשר ואפשר גם לצאת אל שטחי פארק גני יהושוע הקרוב, למנגל ולחזור שוב. הכול כלול במחיר.

דרוגי-גולשים

התמונה של Olga Pulisman

5
מקום מצויין ולא עמוס מדי כמו ספרלנד או הלונה פארק. משלב בעלי חיים כולל פינת ליטוף מקסימה ומשחקיה ענקית לילדים. בכיף אפשר לבלות פה יום שלם עם הילדים. אם מיציתם את המקום תמיד אפשר להמשיך לפיקניק בגני יהושוע.

5
חוויה לילדים לראות ציפורים מרהיבות מקרוב, תוכים ססגוניים גדולים וקטנים, בכלובים וחופשיים. יש גם הופעות משעשעות. ואחר כך אפשר לקנח בהשתוללות בג'ונגה ג'ונגה הסמוך.

4
כיף גדול לילדים ולמבוגרים אוהבי חיות. יש המון סוגים של ציפורים יפות וזאת חוויה כיפית ושונה. חיסרון- ריח של ציפורים זה לא הריח הכי נעים...:)

התמונה של dm1170

4
במידה והילדים שלכם אוהבים לצפות בבעלי חיים, ללטף ולשמוע עליהם -זה המקום בשבילכם. סעו לשם בשבת ותוכלו להינות מצפייה בכל מיני חיות שונות ומשונות ומופעים מדליקים לילדים ואפילו גם לכם!

התמונה של Olga Pulisman

4
מקום מאוד נחמד לאוהבי ציפורים , יש גם מופע יפה, אך יש לשים לב שהילד שלכם יוכל לשבת כ-20-30 דק' ולצפות במופע (פחות מתאים לקטנים).

התמונה של shelley10

4
מקום מאוד חביב, לא גדול במיוחד, אבל אוהבי בע"ח מאוד נהנים. במיוחד מהמופע