חניון לילה חורשת טל

  • חניון לילה חורשת טל
  • חניון לילה חורשת טל
  • חניון לילה חורשת טל
  • חניון לילה חורשת טל
4.75
ממוצע: 4.8 (8 דרוגים)

חניון הלילה של חורשת טל נמצא בגן לאומי חורשת טל, בחלקו הצפוני של עמק החולה.

החניון מאוד מטופח, הוא מאוד נוח לקמפינג ומתאים גם לשהיה של מספר ימים. בחניון הלילה יש גם חדרי אירוח בסיסיים מבטון, צימרים ובונגלוס.

באיזור הקמפינג של חורשת טל עובר אחד מיובליו של נחל דן - המים נקיים וצלולים, ומספקים לילדים תעסוקה כל הזמן. כמו כן, ישנה במקום בריכת דגים בה ניתן לדוג פורלים - ללא תשלום נוסף.

מתקנים במקום: המתקנים הקיימים במקום כוללים שולחנות פיקניק, שירותים ומקלחות משותפים (שימו לב כי ישנם שני סוגי שירותים ומקלחות, בהם מתקנים ישנים שטרם עברו שיפוץ, ומתקנים חדשים ומפנקים יותר), פינות בישול המרוכזות במתחם השירותים והמקלחות וכוללות כיורים ושקעים חשמליים, ותאי קירור אותם ניתן לשכור במחיר של כ-20 ש"ח ליום.

שעות קבלה: 14:00-23:00 בחודשים אפריל - ספטמבר. השוהים במקום יכולים לצאת ולהיכנס שוב רק עד לשעה 23:00. לאחר מכן נסגר השער לאזור הקמפינג. בעונות החמות מומלת להתקשר ולבדוק את מצב העומס במקום טרם הגעתכם, שכן ישנם ימים בהם החניון עמוס מדי וצפוף מדי.

איך מגיעים לחורשת טל? פונים דרומה מכביש מספר 9 המוליך מקריית שמונה לחרמון לאחר כ 5.5 ק"מ מצומת מצודות שבקרית שמונה. בחודשי הקיץ המקום עמוס מאד, והמוני מאד. מומלץ לבעלי סיבולת וסבלנות בלבד שאינם נרתעים משאון והמולה וניחוחות עשן תמידיים!

טיפ טיול, חורשת טל. במאי: אסף קמר Assaf Kamar

דרוגי-גולשים

5

חווית קמפינג נהדרת לכל המשפחה. הילדים חוגגים, ההורים שורדים בנחת והמקום מספק אווירה נינוחה. למרות שבחג המקום היה מלא עד אפס מקום הדבר לא פגע בהנאת הנופשים. המים זורמים, המקום מתוחזק ברמה טובה והנופשים יכולים להנות מכל הטוב שיש לחורשה להציע. בקיצור- מומלץ בחום.


4

בתקופות שאינן עמוסות המקום מהווה אתנחתא נהדרת . הפלגים הקטנים שבאזור הקמפינג מספקים אפשרות שכשוך בטוחה לילדים הקטנים . יש להצטייד בפנסים או בכבלים מאריכים + בתי נורה ונורות המתאימים ל 24 וולט !!


5

המקום עצמו נפלא ואין מה להגיד - הבריכה הצמודה של מימי נחל דן קרה ומרעננת במיוחד. הבעיה העיקרית היא שבחופשת הקיף עצמה המקום הופך לגן חיות אמיתי שלא מתאים לכל אחד והדבר עלול לפגוע בהנאה. ממליץ על המקום אבל כדאי לבחור את זמן השהות בקפידה.


5

את אחד הלילות המסעירים והטובים בחיי עברתי שם.. מומלץ בחום.. וחייבים לטבול במים הקפואים הם נהדרים.. ונקי!!(:


5

מקום טוב לקמפינג, מקלחות ושירותים נקיים, מעט המוני בחגים...בריכות נחמדות לילדים,מדשאות והרבה ירוק! כפי שאני זוכרת,המקום היה נקי,הן במקלחות ובשירותים והן במקומות הלינה(בונגלוס).