חוף הגייז בהילטון תל אביב

  • חוף הגייז בתל אביב
4.8
ממוצע: 4.8 (5 דרוגים)

כמו שרק בתל אביב יכול להיות, וזה אולי גם מה שמיוחד בה. ממש ממול רצועת חוף הרחצה הנפרד לנשים ולגברים בתל אביב, כשרק חוף הכלבים מפריד מבין השניים. ממוקמת לה רצועת חוף צרה הידועה כחוף הגייז התל אביבי.
אין בפיסת החוף הזו שום הודעה רשמית על הקהל היחודי המאכלס אותה בעיקר בסופי השבוע של הקיץ אבל זה עצם העניין. חוף הגייז התל אביבי אולי צנוע בהשוואה למקבילו היווני הסופר פארדייס באי היווני מיקונוס אבל עדין, יש לו את הצבעים היחודיים שלו בשל רבים מחברי קהילת הגייז התל אביבית הפוקדים אותו במהלך ימי שישי ושבת של הקיץ וכובשים אותו לחלוטין.

הכניסה כמו בכל חופי תל אביב, מותרת לכולם אבל עדיין משפחות עם ילדים ימצאו את עצמם במיעוט אל מול זוגות של גברים ונשים באווירה משוחררת למדי על שפת הים ו או בתוך המים עצמם.
תצוגה של בגדי ים מזן המעצבים שהם נדירים למדי בחופי ישראל, קוביות בצבע שוקו ושאר תוצאות מחדר הכושר הם גם כן מן המראות היחודיים של החוף בסופי השבוע והמאפיין המרכזי העיקרי שלו הוא שאף אחד לא ממש מגיע לשם מוקדם והתכונה כולה מתחילה משעות הצהריים בלבד.

יש בחוף אווירה טובה, למרות המלעיזים. ועדיין, כדאי להגיע לשם בראש פתוח לגמרי כי אם אתם סובלים מדעות קדומות יש מספיק חופים אחרים שיכולים לאכלס אותן. החוף הזה יחודי,בעיקר בשל שלל הצירופים המוזרים והניגודים שהוא מציע: למשל גדודי חרדים הנכנסים למים בבגדים מצידו השני ולמולם, כמעט במעין נקודת מפגש ימית, גם אם מרחק עולמות נפרדים, תוכלו לראות גם זוגות חד מינים מחובקים בשלווה רומנטית במיים.

כלבים שחורגים מגבולות חוף הכלבים הסמוך, עושים בו שמח, הוא חוף צבעוני במיוחד ומעל לכל הוא חוף מכניס אורחים לגמרי ויש בו גם ילדים וגם משפחות שמחפשות אווירה קצת אחרת ומגיעות לשם במכוון.
בימי השבוע הרגילים, החוף נראה כמו חוף רגיל לחלוטין וקשה להרגיש בתכונה מיוחדת בו.
תל אביב. הכי תל אביב יש יאמרו.

דרוגי-גולשים

התמונה של אביבה

4
אמנם קטן אך יש בו גם כיסאות ומקום רב לשבת על החול, המים נקיים מאד ויש את המסעדה ליד בטופסי- למרות שהם יקרנים מאד. יש המון אנשים שהם לא גייז וכך נוצרת ערבוביה נחמדה. בחודש הגאווה היה עמוס מאד בתיירים יפים מכל העולם. מומלץ לא רק לקהילה

5
חוף צבעוני, בו תראה הרבה זוגות חד מיניים וזו הסיבה שזה לא מתאים למשפחות. אני פחות אוהבת ללכת לשם בשבת כי עמוס שם במיוחד ותתקשו למצוא פינה ללא הרבה אנשים.

5
ממליצה בחום לכולם להגיע- אך לא לבעלי דעות קדומות. הורים שמביאים ילדים יצטרכו לקחת בחשבון שהילדים יראו זוגות חד מיניים. החוף מסודר, נקי, המסעדות קרובות והכל מושלם בשביל בילוי בחוף. בסופשים מפוצץ עד אפס מקום.

5
חוף באיזור הצפון הישן, בין חוף הכלבים לחוף טופסי-ממליצה בחום לכל הגייז להגיע, חוף מסודר, מים נקיים וכמו שאמרתי בכותרת- מלא חתיכים!

התמונה של גירית הדבש

5
אמנם לא משתייכת לקהילה אבל יוצא לי לשבת בחוף עם חברים שהם גייז וזה חוף מעולה. יש המון מקום לפרוש סדין ובנוסף מיטות, כיסאות ושמשיות. המלצרים מהמסעדה ליד עוברים בחוף כך שאין צורך אפילו לקום כדי לשתות ולאכול.