התפוז- בית הפרי ברחוב ביאליק ברמת גן

  • התפוז- בית הפרי ברחוב ביאליק ברמת גן
4
ממוצע: 4 (3 דרוגים)

ילדים אוהבים ללכת ל"בית הפרי". ונדמה שזו היא אחת החוויות המושלמות בכל מה שנוגע לפינוק שיש בו גם חווית בריאות.

אין כמו מיץ גזר קר במיוחד ביום קיץ לוהט וחווית השתייה שבה אתם בוחרים לעצמכם ממבחר פירות העונה הטריים, מוסיפים להם חלב ויוצרים צירופים משלכם היא אחת החוויות המהנות ביותר לעצירה במהלך שוטטות ארוכה.
הזרקת סוכרים ישירות לורידים באיטצלה של משקה בריאותי עושה תמיד את העבודה. אתם מתרעננים, נחים לכמה דקות, מרגישים טוב עם עצמכם על כך שלא שתיתם שוב פעם קוקה קולה עם טעם של פחית בקצוות, והאמת צריכה להיאמר: בארץ יש מגוון רחב במיוחד של פירות במחירים שווים לכל נפש ובמגוון נרחב כמעט לאורך כל השנה.

בית הפרי בצומת הרחובות ביאליק וארלוזרוב ברמת גן מציע כבר במשך שנים את חווית השייק פרי המקומית בעיר רמת גן ועושה זאת בצורה טובה והולמת במיוחד. המחירים סבירים, הפירות טריים ומיקומה של החנות מושלם לצורך הפסקה אחרי שיטוט ארוך ומייגע של שופינג ברחוב ביאליק בו הוא ממוקם. ספסלים הממוקמים בכיכר נוח הקרובה יהפכו בקלות את חווית השתייה להפסקה מבורכת ותוכלו להמשיך בדרכם בכוחות חדשים ורעננים.

המחירים סבירים גם אם לא זולים במיוחד, יעשו לכם שם כל שילוב אפשרי שתבקשו גם אם הוא לא נשמע הגיוני במיוחד. יש חסך באווירה השנקינאית המציעה אולי חוויה עליזה יותר, אבל בסופו של יום קיץ חם הרי שמיץ טוב עושה את העבודה בלי צורך בקשקושים מיותרים. וזה בדיוק מה שתקבלו בתפוז בית הפרי.