נמל יפו

3.57143
ממוצע: 3.6 (7 דרוגים)
כתובת נמל יפו תל אביב - יפו ישראל
שעות פתיחה
ללא הגבלה
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
נמל יפו
נמל יפו

יש לכם הזדמנות פז אחרונה להראות לילדים את יפו של קזבלן ,שניה לפני שעירית תל אביב הופכת אותו למכונת כסף משומנת נוסח נמל תל אביב. היה היתה לה עיר עם שני נמלים זנוחים, האחד נמל תל אביב והשני נמל יפו. את הפיכתו של נמל תל אביב לפרוייקט נדלנ"י מזהיר עוד ילמדו בחוגים לכלכלה וליזמות עסקית. אותה הגאונות, השנויה במחלוקת יש יאמרו, מגיעה כעת אל נמל יפו וככל הנראה צפוי שהיא תחריב כל שריד לאוטנטיות שיש בו. אבל עכשיו, ועד שזה יקרה, [וזה מתחיל לקרות כי כבר יש עבודות פיתוח ראשוניות באיזור] יש לכם הזדמנות לקחת את הילדים או את עצמכם ופשוט להגיע לנמל הקטן והמופלא הזה שהוא שערה הראשון של העיר לעולם במשך עשרות רבות של שנים והוא קסום כאילו יצא מתוך אגדת ילדים לא גמורה. אם כבר הגעתם לנמל, מומלץ לקחת את הילדים לשיט קצר של חצי שעה על אחת מספינות התיירים שעדיין פעילות. כל פיסת קרקע בנמל הזה אומרת הוד והדר. המבנים המתמוטטים לנפול, הרציפים הישנים, המזח השבור המגן בקושי על הסירות שעוגנות בו. גם תושביו הנוכחיים יכלו בקלות להפוך לניצבים בסרט הוליוודי על ארץ הקודש. יש בנמל מכל הבא ליד והוא החוויה היפואית המקורית ביותר שתוכלו למצוא: ערב רב של דייגים קשי עמל שלא מוצאים יותר דגה בים, סירות דייג מיושנות לצד יאכטות שמוצאות בו מקלט ומסעדות ליגה ד שמחכות למבקרים המבוששים לבוא. הליכה לאורכו של הנמל ושאיפת אוויר הים שלו לראותיכם תוך כדי שאתם שוזפים את עינכם במראהו היחוד,י שאו טו טו יעלם, היא חוויה יפואית אמיתית מהזן שלא יחזור לעולם. כמו שזה נראה שנתיים מהיום, הנמל יהפוך לנקודת החן המטויילת ביותר באיזור גוש דן, הוא יהיה עמוס במבקרים, בפאבים ובמסעדות אופנתיים ואי אפשר יהיה לנשום שם. אף אחד לא מבטיח לכם שמשהו מהקסם הנוכחי של הנמל ושל תושביו וצבעיו המקוריים ישאר שם ויחכה לכם. סביר להניח שלא. שניה לפני שהכול נמוג באבק כרישי פיתוח הנד"לן של יפו. לרוץ לראות ולחוות.

XUst_2pjB7M

דרוגי-גולשים

4
היינו היום בנמל יפו והתרשמתי לטובה, הקימו האנגר ענק ובתוכו יש "שוק" אוכל הכולל מלא מסעדות: גלידה, פיצה, פלאפל, דגים, גזוז בטעם של פעם, מתוקים, מיצים טבעיים, אוכל סיני, פסטות, וכל מה שתעלו על דעתכם. ממש עושה חשק לשבת שם ולאכול. חוץ מזה המון סירות דייגים, מסעדות פזורות בחוץ ותערוכת עיצוב. שווה לעשות סיור מדי ולשמוח שמחדשים את הנמל - הוא יהיה יותר יפה, מודרני ונקי.

4
מקסים, עם אוריה נהדרת ועיקר בשעות של בריזה מהים. הנמל בכלל נעים להסתובב בו, כולל את המתחם של הדגים נטריים שמוציאים הדייגים שחזרו מהים, בתי קפה ומסעדות דגים נהדרות, סירות שמציעות הפלגות שונות ועוד.
התמונה של dm1170

4
בנמל יפו יש בזמן האחרון אירועים ליליים בימי חמישי ורביעי שכוללים נגינות ואמני רחוב בתוספת של שוק ואווירה של נמל. נחמד מאוד!
התמונה של eyal

4
מקום מקסים לטיול רגלי בשישי או שבת בבוקר. הרבה מסעדות נחמדות באיזור.

4
לאחרונה יש יותר ויותר פעילויות בנמל יפו והוא מתחרה רציני לנמל תל אביב או שבעצם אין תחרות ולשניהם יש מקום ולכל נמל היופי שלו. הייתי בפסטיבל צפרות עם סיור לא מזמן...ביקרתי במרכז "נא לגעת" שקיים מזה מספר שנים. נעים לטייל בנמל בשעות בין ערביים ואפשר לשלב עם הטיילת לכיוון תל אביב או יפו.
התמונה של קאטיושה

2
למרות השיפוץ שעשו במקום אין במקום כל כך מה לעשות עם הילדים וכמעט תמיד אנחנו פורשים לכיוון נמל ת"א...
התמונה של shelley10

3
היום כבר אין הרבה מה לעשות בנמל. יש מעט מסעדות דגים טובות. אפשר צפונה להמשיך לטיילת ת"א או דרומית לטייל בת ים היפה