מסעדת הרברט סמואל

4
ממוצע: 4 (3 דרוגים)

מסעדת הרברט סמואל, שוכנת בבית גאון בטיילת תל אביב אל מול הים ומציעה תפריט יצירתי עכשווי ממטבחו של השף יונתן רושפלד.

בתפריט של הרברט סמואל ניתן למצוא אוסף צבעוני של מנות ראשונות שאת חלקן ניתן להזמין כחצאי מנות טאפאס וכך להרכיב ארוחה ממגוון חומרי הגלם הטובים ביותר. הנוף הנשקף מחלונות המסעדה משלים את האווירה הים תיכונית,מגוון חומרי הגלם יינות מהארץ והעולם ובר אוכל הנמצא במרכז המסעדה מקנים למקום את אופיו הייחודי.

בקומה השנייה נמצא מטבח מרהיב אשר מוביל לחדר פרטי הפונה אל הים. ניתן לסעוד מהתפריט הרגיל וכמו כן לערוך אירועים פרטיים משפחתיים ועסקיים.
השף יונתן רושפלד הוא גאון אוכל אמיתי, אחד כזה שמבין גם בבישול בסיסי ואיכותי, מטבח קלאסי, וגם בתבשילי פיוז'ן עדכניים ומקוריים.
למיטב ידיעתינו הוא כבר לא ממש נוכח במסעדה ואת מקומו תפס השף יובל פכלר המוצלח מאד בפני עצמו.
תפריט המסעדה מתחלף מדי יום ומבוסס על חומרים טריים וכולל בעיקר שלל בשרים, דגים ופירות ים טריים.
כדאי לנסות את הפילה סלמון ולקינוח מומלץ הבית של פיסטוק. כן יש קינוח עם שם כזה..

qBuVhKIVvzc

דרוגי-גולשים

התמונה של צפה ברוגע

4
אני חייבת לציין את השירות במסעדה שהיה מהטובים שפגשתי. אחת המנות שהוזמנה על ידי, אנשובי בוריאציה כלשהי לא נאכל כי לא היה טעים במיוחד. מאחר ומדובר במסעדת טאפאס אז מדובר במנה אחת מתוך ככמה שהוזמנו כך שממילא זה לא השפיע על החוויה ולא שקלנו אפילו להתלונן. ברם, המלצר שלנו באחת הפעמים שנגש לשולחן שאל למה אנחנו לא אולכים את המנה וציינתי בתמימות שלא ממש התחברתי אליה. להפתעתי בלי שציין דבר המנה ירדה מהחשבוחן הסופי, כאמצור ללא כל פניה מצידנו. לגבי האוכל, יש מנות מאוד מעניינות ומאוד טעימות העניין הוא שהמסעדה יקרה ולאור המבחר ואופי המסעדה פשוט מתבקש להזמין כמות גדולה של מנות, לפיכך מומלץ לבוא בקבוצה של חברים ולחלוק.

5
תפריט מצומצם אך משובח ואיכותי. התענגתי ונהנתי מכל ביס. רצוי להעיז ולהזמין דברים לא מוכרים.. אני הופתעתי :) (זנב שור) לא זול בכלל אבל שווה את החוויה והטעם..