פארק המצפה התת ימי באילת

  • המצפה התת ימי באילת
  • הכניסה לפארק המצפה התת ימי באילת
  • המצפה התת ימי באילת
4.63158
ממוצע: 4.6 (19 דרוגים)

פארק המצפה התת ימי באילת ממוקם בסמיכות לשמורת האלמוגים שלחוף ים סוף. הפארק כולל מצפה תת ימי, תצוגת אקווריומים מרשימה של דגי ים, בריכת כרישים, בריכת צבי ים, תצוגת האמזונס הכוללת חיות טרופיות ושלל אטרקציות נוספות לילדים וקטנטנים.

הילדים נהנים מאד הן מהירידה למעמקי מגדל התצפית ולהיפך - טיפוס למרומו ותצפית פתוחה לים האדום.

בנוסף ניתן לצאת מהמקום לשיט בים האדום בסירת תצפית מיוחדת עם קרקעית מזכוכית (לא כלול במחיר הכניסה), או לחילופין להיכנס לאחת מההקרנות בסימולטור האושינריום המציג סרטי טבע\הרפתקאות בתלת מימד במערכת מיוחדת של כיסאות נעים ונדים בזמן ההקרנה. האושינריום הוא מהמוצלחים שבאיל המשופעת בסרט 3D תלת מימד וכדומה, אם יש לכם תקציב מוגבל לנושא האושינריום הוא המומלץ ביותר לעומת ה IMAX או עיר המלכים.

המצפה כשלעצמו מעט מיושן מדי למרות ההרחבות הרבות שבוצעו במקום, והתחושה הכללית היא של יכול להיראות בהרבה יותר טוב מהמצב הנוכחי. מחיר הכניסה לפארק מעט גבוה מדי ואיננו מתאים כלל וכלל לכל כיס או למשפחות מרובות ילדים ולאלו מומלץ להצטייד מראש בקופונים המקנים הנחה או בכרטיס כניסה מוזל דרך מועדון חברים זה או אחר.

עם זאת המצפה התת ימי באילת הינו אחד מהמקומות המיוחדים יותר בעיר השווה ללא ספק ביקור ובילוי של חצי יום בערך - ועדיף בשעות הבוקר המוקדמות וטרם גלי החום הכבדים של הצהריים.
הילדים נהנו במיוחד מתצוגת האכלת הכרישים ע"י צוללן, ומסוסוני הים החביבים כמובן. הצוות במקום גם מקיים הדרכות מעת לעת בעברית ובאנגלית - נחמד מאד. מומלץ כבילוי לכל המשפחה או כבילוי זוגי לכל גיל.

המסעדה במקום נעימה וטעימה ומציעה אוכל ביתי במחירים סבירים - במיוחד אם רכשתם "דיל" הכולל גם ארוחה במצפה (מומלץ), המסעדה פועלת בשיטת ההגשה העצמית והאוכל כולל מבחר בשרים, סלטים, ותוספות סטנדרטיות - יופי של פתרון למשפחה המטיילת באילת מבלי "לקרוע" את הכיס יותר מדי.

OTz-nfWhyaI