פאב המאנקיס באילת

  • פאב המאנקיס באילת
3.25
ממוצע: 3.3 (8 דרוגים)

פאב המאנקיס באילת הוא המקום להופעות מוסיקה חיות באילת. לאחרונה אף עבר המקום מקצה שיפורים ושיפוצים מקיף והתוצאה ניכרת לעיין מיד.

המקום מתאים מאד להופעות ומציע שילוב של אלכוהול משובח, אווירה קוסמופוליטית עם הרבה מאד נגנים וזמרים מהארץ והופעות חיות של אומנים בינלאומיים. המאנקיס הוא אחד מאושיות תרבות הלילה של העיר אילת ולא מעט רומנים מפורסמים התחילו כאן בפאב המאנקיס....

פאב המאנקיס ממוקם בטיילת מלון הרויאל ביץ'. שעות פתיחה: כל יום מהשעה 19:00 ועד האורח האחרון. הזמנת מקום בין השעות 19:00-13:00.

* מקומות יישמרו עד השעה 21:30
* ניתן להזמין חדר פרטי - הזמנת מינימום לסועד

רצוי לברר שמגיעים לעיר מי ומה עומדים להופיע ולשריין מייד כרטיסים. שווה.

דרוגי-גולשים

התמונה של אביבה

5
כשמבקרים באילת תמיד מגיעים למנקיס, נחמד שם ויש המון אנשים מגוונים, הופעות נחמדות, בילוי מומלץ באילת, נחמד עם חברים או עם בנזוג.

5
מוזיקה טובה ..יש שם אוירה טובה וצעירים לא ילדים נחמד לצאת לשם לשתות קצת המקום עצמו גם מאוד יפה.!

התמונה של yehudaz

3
אם בא לכם לבלות במקום נחמד עם מוזיקה טובה ואחלה אווירה, זה המקום. מחירים קצת גבוהים מדי יחסית לאילת, אבל ככה זה בפאבים בכל מקום היום. פאב מאוד מרווח ומעוצב יפה. בהחלט בילוי לילי שתהנו בו. מדי פעם יש הופעות קאבר של זמרים לא מוכרים לשירים מוכרים.

התמונה של eyal

3
זה נחמד שהם מקפידים על מינימום של גילאים, לעומת הרבה מקומות אחרים באילת. חוץ מזה המקום נחמד, הופעות חביבות וזהו.

2
בתכל'ס, אני מתקשה להבין מקומות שגובים הזמנת מינימום. תגישו אוכל טעים ותיצרו אווירה טובה ואני מבטיח להזמין פי 3 מהרגיל. חבל מאד שהנוהג הנפסד הזה הגיע גם למנקיס. האוכל עצמו סביר, המחירים גבוהים מאד. מקום נחמד להופעות.

התמונה של יעלי22

3
פעם זה היה ה-מקום ללכת אליו באילת. היום פחות נעים, אווירה לא טובה, ולגבי המוזיקה - אם יש הופעה טובה - אחלה. אם לא, ממש להתרחק. וגם המחירים - מוגזמים לגמרי.