פארק בגין פארק דרום - ת"א

  • אחד מגני השעשועים בפארק בגין
  • פארק דרום
3.6
ממוצע: 3.6 (5 דרוגים)

אם אתם מחפשים בילוי נחמד וחינמי באזור ת"א פארק בגין יכול להוות אופציה נחמדה לבילוי. במקום מדשאות רחבות ידיים עם מתקני שעשועים לילדים. בפארק יש גם אגם בו ניתן ליהנות משייט בסירות פדלים.
הילדים הקטנים ייהנו מאוד גם מרכבת הפארק – רכבת קטנה המורכבת מקטר וכ- 7 קרונות העושה סיבוב בכל הפארק בעד תשלום סמלי של 5 ₪ מאדם. הנסיעה נמשכת כ-10 דקות.
בפארק יש פינת חי, שבה ניתן להאכיל איילים וחיות נוספות, ואם זכרתם להביא קצת לחם או שנשארו לכם שאריות של כריך מהפיקניק ניתן לכבד בו גם את הברווזים והברבורים באגם.
כמובן שמדובר בפארק הרבה פחות מרשים מפארק גני יהושוע, אך גם הוא, בכל זאת מקום נחמד לבלות בו כמה שעות עם הילדים, רק אל תשכחו להביא סל פיקניק ומחצלת.

דרוגי-גולשים

5
זהו אולי המקום היחידי בארץ בו אפשר לעשות סקי מים בכבלים באגם על מגלש אחד או שניים, החל מילדים די קטנים ועד אלופי הארץ שמתאמנים שם. אטרקציה מאוד מיוחדת ומלהיבה. חוץ מזה יש בפארק מדשאות רחבות, אזורי פיקניק, פינות משחק ועוד.

התמונה של אביבה

4
הפארק עצמו הוא פארק נהדר, יש המון חניה באיזור ובתוכו שטחים רבים. יש אגם אחד קטן עם ברווזים ואווזים ופינת חי קטנה ונחמדה. לאלא ספק גולת הכותרת של הפארק היא סקי המים בכבלים, היחיד שיש בארץ. חוויה נהדרת החל מגיל 6- לא זול אבל שווה כל שקל. מדריכים מנוסים ותשומת לב אישית. מומלץ להביא אוכל ושתיה מהבית א. כי הסקי עושה אותך רעב וב. המחירים במזנון מופקעים. חוויה חובה!!

התמונה של Olga Pulisman

3
אם נמאס לכם מגני יהושוע אתם יכולים לגוון ולהגיע לפארק בגין, אך הוא הרבה יותר קטן מגני יהושוע והרבה פחות מושקע. אך הילדים יהנו מאוד מפינת החי.