ג'אפניקה גבעתיים

  • סושי בג'אפניקה גבעתיים
4.166665
ממוצע: 4.2 (6 דרוגים)

סניף גבעתיים של רשת הסושיות ג'פאניקה הוא דוגמא לסניף מצויין במיקום בלתי אפשרי.

האוכל בסניף גבעתיים אכן טעים מאד ושרות המשלוחים יעיל ופועל ללא רבב, הבעיה העיקרית של הסניף הזה הוא המיקום הבלתי מוצלח בעליל שלו בלב אזור התעשיה האפור של גבעתיים.

בסניף גבעתיים מגישים את מבחר הסושי הבאמת מוצלח של הרשת במחירים סבירים+, אם תרצו להזמין מקום במסעדה תתבקשו לשריין מקום ל 6 אנשים לפחות שיצטרכו להזמין ב 300 ש"ח לפחות - נוהג שכבר חשבנו שעבר מן העולם אבל מסתבר שיש מסעדות שבהן הוא עדיין חי ובועט.

כאמור, התפריט עשיר ומגוון, וכולל גם כמה מנות מיוחדות. אנחנו - שבים למקום רק בשביל שתי מנות: "סאנסט רול" ו"סאקי טריאקי". שתיהן רולים מיוחדים ושמנמנים במיוחד - הראשונה של סלמון טמפורה, עירית ועטיפת בטטה עדינה, השני - סלמון סקין וירקות שונים, עטוף בסלמון עם קליפת לימון דקה מעל. להיט!

אם אתם מחפשים מקום רומנטי - כדאי לכם לחפש במקום אחר. הגישה למסעדה עצמה בעייתית מאד, סובלת מבעיות חניה במשך רוב שעות היממה ובקיצור - למי שממש רעב עדיף לבצע משלוח - האוכל אכן טעים ביותר.

דרוגי-גולשים

התמונה של צפה ברוגע

4
האוכל טעים, המקום נקי ומסודר, שירות אדיב ומהיר והמחירים סבירים בהחלט, כמו בכל רשת ג'פאניקה. ממליצה על סלט וואקמה ומלפפונים.

התמונה של חמודים

5
אחת המסעדות הטובות.. מי שלא מכיר חייב להכנס ולהתרשם. האוכל ממש טעים כולל הקינוחים, מתאים גם לילדים.. ויש סושי נהדר. מומלץ!

3
המסעדה טעימה מאד, המחירים שפויים והשרות טוב. הבעיה העיקרית היא עם נתחי הדג המיקרוסקופיים - מעט נדיבות הייתה עוזרת. אתה מקבל בדיוק עבור מה ששילמת ורשת ג'אפניקה הפכה את זה למודל עיסקי מסודר.

5
האזור פחות נעים ביום שישי בלילה, אבל מסעדה רומנטית וטעימה. מגוון של מאכלים : סושי, מוקפץ, וקינוחים טעימים ומפתיעים. ולא יקר בכלל. אפשר להנות מ200 ש"ח לזוג.