מסעדת משק ברזילי בתל אביב

  • משק ברזילי בנווה צדק - מבט מבחוץ
  • משק ברזילי בנווה צדק - מבט מבחוץ
  • משק ברזילי בנווה צדק - מבט מבחוץ
4.5
ממוצע: 4.5 (2 דרוגים)

משק ברזילי היא מסעדה צמחונית-אורגנית המתמחה בבישול בריא ומלא.
מטבח המסעדה מושתת על ירקות ופירות אורגניים, ושם דגש על הטריות והעונתיות. התפריט של 'משק ברזילי' מתחלף על פי עונות השנה, וכל מנה בו כוללת הקפדה על טעם משובח לצד ערך תזונתי מקסימלי. על אף היותו מטבח צמחוני, מצטיין המטבח של 'משק ברזילי' בגיוון ובמקוריות, הודות לשימוש ייחודי במגוון רחב של קטניות (מאש, סוגי שעועית מיוחדים, עדשים וכו'), דגנים (קינואה, אורז מלא, דוחן, בורגול, קוסקוס וכו') ותחליפי חלבון מהצומח (סויה, טופו וכו').

המסעדה מציעה מגוון ארוחות בוקר, ארוחות עסקיות בשעות הצהריים וארוחות ערב, ואפשר גם לשבת בה לכוס קפה ועוגה.
בעבר שכנה המסעדה במושב ירקונה שם קנתה את שמה כמרכז לשוחרי אוכל בריא וטעים, כיום ממוקמת המסעדה ברחוב אחד העם 6 בנווה צדק תל אביב.

דרוגי-גולשים

5
המקום פנינה ירוקה עם מלא עצי פרי והשפית שלי לרון רוקחת מטעמים לעילא ולעילא. בחלק מהמנות כמו המבורגרים מיוחדים מהצומח, קשה היה להאמין שאין בשר. והקינוחים, בכלל מטריף!

התמונה של שוש חזן גרינברג

4
ראשית - המיקום מעולה, בכניסה להוד השרון, והחניה כמובן נוחה. יש פאטיו ללילות הקיץ וגן ירק, והאוכל כולו אורגני, הרבה מתוצרת המקום. התפריט צמחוני אך לא טבעוני, כלומר יש חלב וביצים אבל יש גם מנות טבעוניות (פוקצ'ה טבעונית מעולה) והמון קמח מלא וחלב סויה למי שמבקש. מגוון מנות גדול, מחירים בינוניים, אישית - אהבתי את קינוח הטפיוקה, ויש גם הרבה מנות שוקולדיות עם שבעים אחוזי חמאת קקאו.