מסעדת מושבוצ במושב רמות

4
ממוצע: 4 (3 דרוגים)
כתובת רמות רמות ישראל טלפון 04-6795095
שעות פתיחה
המסעדה פתוחה כל ימות השבוע משעה 12:30 בצהריים עד אחרון הלקוחות.
סוג המסעדה
בשרים, איטלקי\פיצריה, צרפתי
מחיר לסועד
100-200 שח
לא כשר אין משלוחים התקשר מפה וייז

מסעדת מושבוצ נוסדה על ידי מושבניקים שיתופיים (מכאן השם: מושב+קיבוץ) במטרה לספק אוכל איכותי וטעים. הם מגדירים את עצמם כביסטרו כפרי ואכן אפשר למצוא כאן תבשילי קדירה, לצד פסטות וגם סטייקים.

המסעדה ממוקמת במושב רמות שמשקיף על הנוף הנהדר של הכינרת.

התפריט במסעדת מושבוצ מורכב ממייטב חומר הגלם והתוצרת החקלאית המקומית בשילוב עם סגנונות בישול ומטבחים מרחבי העולם.

דרוגי-גולשים

המושבוצ - טיפה מפריע ריח הרפת שמצליח להגיע לחניה. אבל בתוך המקום לא מריחים. האוכל מצוין. הזמנו קדירת בקר , סלט מצוין והקינוח היה נפלא. והינה כל שאר הפרטים של הסיפור: נסענו לשישיבת. התחזית אמרה שיום שישי עומד לרדת גשם לכן החלטנו על חמת גדר. בצימרים ב"דקה התשעים" מצאנו צימר בגבעת יואב. שאלנואת בעלת הצימר על מקום מומץ לאכול והיא המליצה על המושבוצ. הנמצא במרחק של 20 דקות נסיעה - ברמות. ברור שיש כאן באג. אין סיכוי שאחרי יום של ספא נגיע לצימר, ושלאחר מכן יהי הלנו כוח לנסוע 20 דקות לכל כיוון. אמרנו תודה רבה לבעלת הצימר ובדקנו זמינות של צימר בישוב רמות. מצאנו מקום נחמד עם נוף מקסים. רק מה, לא חשבנו שצריך להזמין מקום ב"מושבוצ" ביום גשם. במיוחד שהיו התראות בטחוניות בגלל הקטע שעשינו לסוריה. אז זהו שטעינו. בשבע בערב שהגענו לצימר ברמות והרמנו טלפון למושבוצ גילנו שהכל אצלם מלא עד 11 בלילה. מזל שהיינו קרובים ושאלנו אם נבוא מייד, בלי מקלחת האם יקבלו אותנו. היה להם שולחן בשבילנו שבו נוכל לאכול בתנאי שנפנה עד שמונה וחצי. המסקנות: המושבוצ הוא מצויין ומבוקש וחייבים להזמין מקום. ומסקנה נוספת - שטיול מתחילים לתחנן מהמקום שבו רוצים לאכול, :-)
4

אוכל טוב, שירות טוב, אפשר למצוא מאכלים מכל הסוגים, מחירים סבירים לגמרי, המקום יפה מאוד. גם המנות הראשונות טעימות, וגם הקינוחים טובים (בפעם האחרונה הגיעו ממש באיחור, היתה בעיה אבל לא חייבו עליהם).
4

המקום מקסים, האוירה נהדרת ורומנטית מאוד. ספציפית היה לנו מלצר שלא ממש ידע לתאר את המנה (תיאר משהו אחד והביא משהו אחר) והגיש את הקינוח כשהשולחן מלא בצלחות של המנה העיקרית. אבל היה טעים וכיף!
4