דיאלוג בחשיכה - מוזיאון הילדים בחולון

  • דיאלוג בחשיכה - מוזיאון הילדים בחולון
4.77778
ממוצע: 4.8 (9 דרוגים)

סיור המתקיים בחושך מוחלט ומודרך ע"י מדריכים עיוורים אשר יובילו אתכם בעולם מדומה של:
סיור בפארק, רחוב סואן, שיט בסירה ובסופו של הסיור ישיבה ב"בית קפה, שם ניתן לחלוק את החוויה עם השותפים למסע.
"דיאלוג בחשכה" – חוויה ייחודית שבמרכזה שיעור חברתית חשוב- כיצד מוגבלות יכולה להפוך לכוח.
מסע חברתי ורגשי מרתק, שביכולתו לשפר את היצירתיות החברתית ואת מיומנויות התקשורת.
לגלאי 9 ומעלה בלבד - והם מקפידים על הנושא הזה, מומלץ מאד לתאם את הביקור מראש.

דיאלוג בחשיכה - מוזיאון הילדים חולון

דרוגי-גולשים

5
אחד המוזיאונים האיכותיים בארץ! סיור חוויתי לילדים ומבוגרים הממחיש בצורה מדהימה ומלמד על חשיבות חוש הראייה. התערוכה מוקפדת עד לפרטים הקטנים! לשים לב, כי יש ילדים שיפחדו, הסיור ערך בחושך מוחלט לגמרי. מומלץ! מומלץ! מומלץ!

התמונה של שיר גולד

5
מסוג החוויות המטלטלות שלאחריהן אתה מבטיח לעצמך שתראה הכל אחרת..וכן, זה מתפוגג ובכל זאת- תזכורת חשובה לגדלותם של אחרים ולחיים הבריאים שלנו. הדרכה טובה וצנועה, מעט "שנור" בבית הקפה באמצע ההדרכה. מומלץ!

התמונה של yehudaz

5
לכל מי שלא היה עדיין בדיאלוג בחשיכה, אני חושב שזאת חוויה שהיא בגדר חובה לכל אחד ואחת מאיתנו. כדי להבין באמת איך חיים המון אנשים אחרים שהם חלק מאיתנו, חובה עלינו להיות בנעליים שלהם, אפילו אם זה רק לשעה. החוויה הזאת גורמת לך לחשוב ולהבין איך הם מתנהלים, כמה קשה להם, איך החושים האחרים שלהם מתחדדים על מנת לחפות על חוש הראייה החסר. פשוט חובה.

5
חוויה מדהימה, לעיתים עבור ילדים צעירים מידי אף מפחידה, של חשיכה מוחלטת המחדדת את החושים האחרים- מישוש ושמיעה בעיקר, וממחישה בצורה ברורה ביותר את חיי העיוורים.

התמונה של dm1170

5
דיאלוג בחשיכה היא הדרך המוצלחת ביותר, לפי דעתי, להיכנס בעצם לגופו ולראשו של כבד הראיה. במסע אפשר להבין שבתוך כשעה אתה כבר מתעייף, והשאלה כיצד הם מצליחים להסתדר כך יום יום מהדהדת בראשך. הייתי ממליץ להביא ילדים מעל גיל 11.

התמונה של שגשי

5
איזו חוויה, לא מתאימה לכל גיל, עלול להפחיד, זו חוויה מדהימה, אתה פשוט חווה את העולם בכל החושים חוץ מהראייה..אתה נכנס למקום חשוך לגמרי..נוגע,מריח,שומע והמדריך הוא עיוור. ממש מומלץ! הייתי אומרת מגיל ההתבגרות, לא לפני...