חוף האלמוגים באילת

5
ממוצע: 5 (11 דרוגים)
כתובת שמורת הטבע חוף האלמוגים אילת ישראל טלפון 08-6326422
שעות פתיחה
קייץ- 9.00 עד 18.00 חורף עד 17:00 וימי שישי עד 16:00
דמי כניסה
25-50 שח
התקשר מפה וייז
אלמוגים בשמורת האלמוגים באילת

לא להחמיץ כשבאים לאילת את החוויה הייחודית. משכירים ציוד ויוצאים לדרך. אפשר גם להכנס מחוף הצוללנים שצמוד לשמורה ולשחות לשם ואז לא עולה דמי כניסה. קצת קשה בהתחלה להסתדר עם השנורקל.. עם הזמן לומדים והתענוג צרוף! אין מילים לתאר את להקות הדגים היפהפיות העוברות במרחק נגיעת יד...
מומלץ להגיע עם ציוד בסיסי מהבית הכולל מסכת צלילה, שנורקל, נעלי גומי ומזרון ציפה. את כל השאר כבר יספק הטבע, ההנאה מובטחת לכל גיל.

במקום גם משכירים ציוד שנורקל, וישנם סככות צל על חוף הים עצמו. בימי החג מתקיימות במקום גם הדרכות לילדים ולכל המשפחה. הכניסה חינם למנויי מטמון.

טיפטיול בשמורת טבע חוף האלמוגים

דרוגי-גולשים

התמונה של Itzhak Moreno

5
יופי של חוף, נקי ומסודר וממש לא עמוס. כנראה שאלמוגים יצאו מהאופנה.... ריף האלמוגים אכן הולך ודועך אבל עדיין הנאה לכל המשפחה ומזכיר למה כדאי להגיע לאילת ולדלג על כל הקניונים והמותגים שבדרך. פשוט חוף ים נטו.

5
חבל שלא כל החופים באילת נשארו כאלה .
התמונה של Olga Pulisman

5
חוף מדהים לא רק עבור עבור הצוללים שבנינו. מים נקיים וחוף מדהים הילדים נהנים מהדגים וגם שילוב של אבנים ומים עושה לילדים את זה תמיד.
התמונה של אביבה

5
תמיד שמחה לחזור לחוף הזה אפילו בלי לצלול. ממליצה בחום למי שמחפש שקט מאחר והכניסה בתשלום החוף לא עמוס, נקי ומטופח. חווית הצלילה היא מדהימה, רואים דגים מדהימים, בצבעים משגעים מומלץ מאד. למים אי אפשר להיכנס מהחוף פרט לאיזור קטן ומתוחם, שם אפשר להכניס את הראש עם משקפת ולראות גם דגים רבים.

5
חוף בתשלום, רחוק מהטיילת, יש להגיע עם רכב. החוף אינו עמוס ויש פרטיות יחסית להבדיל משאר החופים המרכזיים. כדאי לבוא עם שנורקל ומשקפת כי מה שקורה בתוך המים פשוט עוצר נשימה! יש אפשרות גם להשכיר במקום בעשרות שקלים.
התמונה של חמודים

5
חוף מקסים, נקי, יפה.. לא מוותרת עליו כשאני באילת, יש ציוד צלילה למי שצולל.. ובכלל בלי קשר זו חוויה מהנה.

5
חוף נעים ובו משכירים ציוד לצלילה חובבנית עם שנורקלים ומסיכות. מתאים לילדים ומראה הדגים המדהימים מרהיב ומרתק אותם לשעות רבות בים.

5
בכל פעם שאני נופשת באילת אני הולכת לחוץ האלמוגים באילת ומשכירה שנורקלים ומשקפת ים ופשוט נהנת מכל החיים שיש בים. הרבה דגים כל כך יפים ובצבעים מגוונים פשוט חוויה..
התמונה של גירית הדבש

5
כשאני נוסעת לאילת אני מבקרת בחוף האלמוגים לפחות פעם אחת. אני מאד אוהבת את העובדה שהוא מבודד, ובעקבות התשלום בכניסה אין בו המון אנשים. מי שרוצה יכול להשכיר ציוד שנורקלים ומשקפת ולראות את הדגים המדהימים שיש בחוף, יש גם מתחם קטן צמוד לחוף במים הרדודים שם אפשר לתת לילדים לצלול ללא פחד. מומלץ להביא מצלמה המצלמת מתחת למים, מה שרואים שם פשוט מדהים :)))
התמונה של kotik

5
חוף נקי, מים צלולים ואדומים (מכל האלמוגים מסביב) פשוט שמורת טבע מדהימה. ישנה בריכה קטנה לילדים, וגשרים ארוכים שלוקחים אותך למים העמוקים רחוק מהאלמוגים - שזה מאוד נוח בהתחשב שהאבנים בים מאוד מסוכנים עד שמגיעים למקום מספיק עמוק בשביל לשחות בו. גם במהלך ההליכה על הגשר אפשר לראות את כל הצבעים השונים של האלמוגים והדגים. חובה לקחת שנורקל!!! (במקום ממש יקר) . וכמובן לדעת לשחות.