רחוב הירקון תל אביב

3.4
ממוצע: 3.4 (5 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת הירקון תל אביב ישראל
שעות פתיחה
ללא הגבלה
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
רחוב הירקון תל אביב

רחוב מקביל לים בתל אביב וקרוי על שם נחל הירקון.
מתחיל בדרום בשכונת כרם התימנים בקרבת גן צ'ארלס קלור ומסתיים בצפון בשפך הירקון באיזור נמל תל אביב. פעם היה נחשב לסביבה מפוקפקת והיה קצת לא נעים להסתובב שם בלילה. ברחוב הרבה בתי מלון, משרדי נסיעות, שגרירויות וכן ברים ובתי קפה. לאורך הרחוב לכיוון דרום אפשר לציין אתרים מפורסמים דוגמת: גן העצמאות, "הבית המשוגע", כיכר אתרים ומגדל האופרה. הרחובות היורדים לים מסתיימים בחלקם ברחוב הירקון, כמו שד' נורדאו, ז'בוטינסקי, ארלוזורוב ועוד, חלק אחר יורדים הלאה לכיוון הטיילת ובדרך חוצים את הירקון.
היתרון של הרחוב הוא הקרבה הרבה לים ובכך שבכמה וכמה מהמסעדות ובתי הקפה אף יש נוף יפה מערבה.
התמונות באדיבות ויקיפדיה ישראל.

רחוב הירקון, ששי אחה"צ, מולי בלומס.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

התמונה של אביבה

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
אין הרבה מה לראות ברחוב הירקון, הוא הרחוב המקביל לים ויש בו בעיקר מלונות ושגרירויות. ממליצה יותר על רחוב הטיילת או בן יהודה יש המון מסעדות ואטרקציות

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
חלקו הדרומי הקרוב לשוק פחות נעים בערב, אבל בהמשכו נעים ונחמד להסתובב גם ביום וגם בערב. יש בו בתי מלון ואכסניות, שגרירויות, וכמובן שיתרונו הגדול הוא בקירבה לים.
התמונה של גירית הדבש

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
הרחוב לא מציע כלום חוץ מבארים חמודים שנפתחו בשנים האחרונות כמו הפטיו והמנדלימוס, מעבר לכך אין שם כלום

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
רחוב שופע בבתי קפה, בארים, מסעדות, בתים מעניינים, באנשים. ממליצה ללכת ולטייל ברחוב בעיקר בשעות הערב ולהנות ממה שהרחוב מציע..

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
כשמגיעים לרחוב הירקון, יש כבר ריח של ים באוויר ובשביל ילידת ירושלים שכמותי, תמיד ים מתחבר עם חופש ובילויים. לפני שנים, אם הייתי מסתובבת ברחוב בלבוש חושפני משהו, היו עוצרות מכוניות והיו חושבים שאני מה"עובדות". היום, לשמחתי, תופעה זו נעלמה והרחוב נקי. בעצם, לא ממש נקי פיזית. בהחלט אפשר לשפר, לנקות עוד ולשפץ. נחמד לשבת ברחוב בבית קפה, בייחוד בשעת בין ערביים במקום שרואים את הים.