תיאטרון הקאמרי

4.57143
ממוצע: 4.6 (7 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת שד' שאול המלך 19 תל אביב ישראל טלפון 03-6060900
שעות פתיחה
שעות פתיחת קופה : תל אביב - תיאטרון הקאמרי החדש ... שעות פתיחת קופה: ימים א-ה 08:30-20:30 (21:00 למנויים) יום ו 08:30-13:00 מוצ''ש שעתיים לפני ההצגה חניה: חניון גולדה צמוד לבנין התיאטרון ...
דמי כניסה
50-100 שח
התקשר מפה וייז
תיאטרון הקאמרי

התיאטרון העירוני של תל אביב במשכן לאמנויות הבמה. עבר מספר גלגולים של מעברי מקומות. נוסד ב- 1944 בבניין קולנוע מוגרבי בפינת הרחובות אלנבי ובן יהודה בתל אביב. בשנות החמישים עבר לאולם נחמני המחודש ברחוב נחמני. בתחילת שנות ה- 60 לפסאז' הוד שברחוב דיזינגוף ולבסוף פינה את מקומו למיקום הנוכחי לטובת תיאטרון "בית לסין". אחד משני התיאטראות המובילים בארץ. משנת 1993 נועם סמל הוא המנכ"ל ועומרי ניצן המנהל האמנותי. הוא מציג מעל עשרים הצגות בו-זמנית, שגם מועלות ברחבי הארץ. כל שנה בין שבעה לתשעה מחזות חדשים, המוצגים בפני כ- 600,000 צופים. בניין התיאטרון יפה ומזמין ונחמד לחזות בו בהצגות. חמישה אולמות של מרכז תיאטרוני חדיש ומשוכלל. באים הרבה מנויים, רוב גדול לגיל הזהב ובדרך כלל אולמות ההצגות מלאים עד אפס מקום. התמונות באדיבות ויקיפדיה ישראל.

שיץ - מאת חנוך לוין בבימוי יגיל אלירז - תיאטרון הקאמרי

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
בתיאטרון הקאמרי יש הצגות מעולות וכדאי לעשות מנוי ולצפות וליהנות מתיאטרון משובח והצגות טובות. המבנה מאוד יפה ורחב ידיים. מי שאין לו מנוי שיחפש מבצעים ואז מאוד משתלם לבוא להצגות. בואו להצגות בתיאטרון הקאמרי ותיהנו.
התמונה של dm1170

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
הלכתי פעמים רבות לתיאטרון ולשמחתי תמיד נפלתי על הצגות משובחות וזה פשוט משדרג את הערב, התיאטרון איכותי מאוד ולאחר מכן אפשר גם לשלב ארוחה.
התמונה של אביבה

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
התיאטרון החדש מרשים מאד, המעבר למקום החדש עשה לו רק טוב, כך הפך כל המרכז למקום של תרבות גבוהה. ההצגות עדיין מעולות כמו תמיד, מי שאוהב כדאי לעשות מנוי

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
תיאטרון מעולה, מרווח וברמה גבוהה. כל המתחם בנוי בצורה מרשימה ויפה. ההצגות הן כבר לפי טעם אישי, לפעמים נהנתי מאד, לפעמים פחות אך האיזור כולו משדר תרבות ויוקרה.

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
גדול, מרווח, נעים וחדשני.ממוקם צמוד לבית האופרה ושכן למוזיאון תל אביב במתחם שמשדר כולו תרבות איכותית. התאטרון מציג מגוון רחב של הצגות פרי מחזאים ישראלים או מתרגמים ועד מחזות זמר.

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
בתיאטרון הקאמרי יש מגוון הצגות גדול, עם טובי השחקנים הישראליים. התיאטראות בנויים בצורה מאוד נוחה להתמצאות, ובכל מקום תמצאו דיילים מאוד אדיבים שיענו על כל שאלה שלכם. כרטיסים ניתן למצוא במגוון מחירים, כך שכל אחד היום יכול להרשות לעצמו לראות תיאטרון איכותי וברמה גבוהה.

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
בכל מקרה, יוצא לי די הרבה לפקוד את המקום. בעיני הוא גם אסתטי ונעים מבחינה חיצונית וזה מוסיף לחוויה.