קולנוע גת

3.333335
ממוצע: 3.3 (3 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת צייטלין 2 תל אביב ישראל טלפון 03-6967888
שעות פתיחה
בהתאם לתוכניה
דמי כניסה
25-50 שח
התקשר מפה וייז
קולנוע גת

בית הקולנוע גת הינו בית קולנוע בעל אולם אחד גדול, וזהו האחרון מבתי הקולנוע הגדולים והותיקים בתל אביב שעדיין פעיל. כיום שייך הקולנוע לרשת רב חן.
הוקם בשנת 1957 ומאז ועד היום פועל באותה מתכונת של סרט אחד המוקרן למשך תקופה ( שבועות או חודשים ) בהתאם להצלחה בשוק.

בקולנוע יש הקרנות רבות למוזמנים, פרימיירות לסרטים חדשים ולסדרות טלויזיה, גאלות, הקרנות לעיתונאים וכד'. יתכן שבחרו בו בשל כך שיש בו רק אולם אחד ולכן יש בידוד מאוכלוסיה אחרת, אך לטעמי, האולם עצמו מאוד מיושן ולא משופץ ואין להשוותו לאולמות החדישים עם המסכים הרחבים והסאונד המשוכלל.
למעלה האַכְסַדְרָה בה נערכות קבלות הפנים. לרוב הכיבוד לא מי יודע מה; בייגלך, מים ויין.
לאולם הקולנוע, יש לרדת במדרגות. אחרי גרם אחד, שירותים מצד שמאל וירידה בגרם נוסף והגענו לאולם למטה.

היתרון הגדול של בית הקולנוע הוא המרכזיות שלו בתל אביב ובסמוך לכיכר רבין. מסביב לקולונוע שפע של בתי קפה ומסעדות לרוב. התמונות באדיבות ויקיפדיה ישראל.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

התמונה של dm1170

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
עדיף ללכת למקום אחר, אבל אם אתם ממש מתעקשים אפשר ללכת לקולנוע גת. בדרך כלל יש שם 2 סרטים שמוצגים באולם קטן אבל אם זה קרוב לכם לבית זה יכול להיות פתרון נחמד לנסיעה או הליכה ארוכה.

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
בית קולנוע בסגנון הישן. כיף לשבת (בעיקר בזוג) ולראות סרט בבית קולנוע ישן, אבל איכותי ומותאם לסרטים החדשים ביותר. למי שלא מכיר, קצת קשה למצוא אותו באמצע רחוב אבן גבירול, אבל שווה לחפש.

3
ממוצע: 3 (דרוג 1)
נחמד שזה במרכז ונחמד לבוא להקרנות טרום-בכורה פה ושם. לפעמים קצת ריח של טחב באולם, מה שמזכיר את האולמות המעופשים של קולנוע דיזינגוף בדיזינגוף סנטר שנסגר לאחרונה.