חוף אכדיה בהרצליה

4.625
ממוצע: 4.6 (8 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת רמת ים הרצליה ישראל
שעות פתיחה
ללא הגבלה
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
חוף אכדיה בהרצליה
חוף דן אכדיה הרצליה
חוף אכדיה הרצליה

החוף המסודר הראשון שפתחה עיריית הרצליה עם ירידה לים, היה חוף אכדיה.

חוף אכדיה הרצליה - רצועת חוף מטופחת ויפהפיה עם מרחבים נקיים.

החוף שוכן מתחת למלון "דן אכדיה" הרצליה.

יש בחוף מלתחות ושירותים מסודרים, אך תצטרכו ללכת מרחק גדול כדי להגיע אליהם, אם התמקמתם קרוב לים. ליד המלתחות יש מזנון/בר.

כמובן, החוף מסודר עם תחנת הצלה.

חוף אכדיה הוא חוף יחסית לא עמוס, אבל ביום שבת כנראה תתקשו למצוא מקום חניה למעלה.

בחוף אין הרבה סככות צל. צידו הצפוני של החוף היה ידוע בעבר גם כחוף "דבוש" בשל המסעדה המפורסמת שפעלה בו עד שנת 2007.

בצידו הדרומי של החוף הידוע גם כחוף הנכים , או חוף אכדיה דרום, ניתן להגיע ממש עד קו המים (באזור המיועד לנכים בלבד) ובכלל, מדובר ברצועת חוף יפהפיה המטופחת כיאות על ידי עיריית הרצליה.

חוף דן אכדיה הרצליה - dan accadia herzilia beach

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
עיריית הרצליה שיפצה את החוף ובנתה טיילת יפה בחוף הכוללת מסעדות קטנות ומלתחות חדשות, דשא וספסלים לישיבה. בחוף יש מגרש למשחק כדורעף חופים. בעונת הקיץ קיימת בעיה של חנייה בסופי שבוע אבל במשך השנה אין בעיה. לנכים נבנתה מעלית בחוף דבוש היורדת מהמלונות ישר לחוף הים.

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
נקי מטופח ולא עמוס כמו בתל אביב טוב למשפחות או חברים בשבת יש בעיה חמורה של חניה וכדאי לבוא עם שמשיה מהבית

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
נגישות נוחה, רחב ידיים יחסית, נקי ונוח. עם בתי קפה מעל. נעים לשבת בו גם בערבי הקיץ.

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
חוף מסודר, נקי, בכללי לא עמוס אבל בסופשים כרגיל מפוצץ. החוף עצמו מאוד יפה. יתרונות- גישה לנכים עד המים, צמוד למלון אכדיה, למעוניינים יש מזנונים עם כל מה שצריך. חסרונות- אין הרבה סככות צל מה שמצריך התארגנות מהבית. בכללי מקום נחמד, אפשר למצוא טובים יותר.

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
חוף אקדיה הוא חוף מתופח עם אווירה טובה, נחמד לשבת בחוף על כסאות ליד המים ובערבים מומלץ להגיע ולראות את השקיעה. בסופי השבוע ישנם קשיים למצוא חניה בחינם באזור ופעמים רבות נאלצים לשלם על חניה במחיר של 20 שקלים.
התמונה של שוש חזן גרינברג

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
מסודר מאד, אווירה טובה, בלי הרבה ערסים. לחלק מהחוף הגישה היא דרך המון מדרגות. יש הרבה מסעדות, תחנת עזרה ראשונה מאויישת ואפשר לחנות ברחובות הקטנים הסמוכים.
התמונה של Itzhak Moreno

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
יופי של מקום. החול נקי מאד, מים צלולים ושוברי הגלים יוצרים לגונת שכשוך נוחה לילדים. גישה מצויינת לחוף באמצעות המעליות החדשות או במדרגות הנוחות. כניסה חופשית וחניה למכביר בקרבת החוף. מקום לתקוע שמשיות מהבית או לחלופין להשתמש בשרותי החוף של המסעדות במקום. מתאים מאד לצעירים ומשפחות כאחד.

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
שווה ליסוע מעט מתל אביב רבתי ולהגיע לחוף נקי ומטופח. ליגה אחרת לעומת החופים בתל אביב ועולה גם על חוף הצוק. בעצם, בשביל מה להמליץ.. בסוף אם ארצה להגיע שוב, כל עמך ישראל יבואו בהמוניהם ויהרסו לי את השכיית חמדה:)