הרצל בר קפה - רחובות

3.333335
ממוצע: 3.3 (3 דרוגים)

בר הרצל הינו מוסד ברחובות, אך לאחר ביקור קצר במקום יכולנו להעריך את המקום לא רק משמועות.
טוב אז בואו נתחיל מהמיקום, שם המקום די רומז על מיקומו – רחוב הרצל, לב ליבה של רחובות. הבר די השתלט על המדרכה של הרחוב והשולחנות החיצוניים של המקום "נהנים" מהנוף "הנפלא" של מכוניות החולפות ברחוב, לכן המלצותינו היא לבחור דווקא בשולחנות הממוקמים בפנים. החלל הפנימי של המקום שונה בתכלית מהשולחנות החיצוניים. כאן המקום מלא אווירה של בר אינטימי – שולחנות עץ, אורות מעוממים ושירות מעולה.
התפריט במקום כולל כריכים די טובים, במיוחד כריך הרוסטביף שטעמנו. גם המנות הראשונות נראות די מעניין וכולל פטריות ממולאות בגבינת עזים, טורטיית אנטריקוט או פרגיות.
ישנם גם סטייקים בתפריט, אך איננו יכולים לעמוד על טבעם.
תפריט הקינוחים כאן כולל מגוון די יפה של קינוחים, כגון פאי תפוחים וטארט אגסים, עודת שוקולד חמה וגם סופלה ועוד כמה קינוחים טובים. ילדינו כמובן בחרו בעוגת שוקולד חמה שהוגשה עם כדור גלידה וקצפת, וכמובן נטרפה מיידית, אך לדעת המבוגרים שבחבורה שזכו בביס אחד או שניים, העוגה לא הייתה השיא של הארוחה.
לסיכום, מדובר במקום טוב לשתיה לילית עם חברים, עם תפריט שתיה מעולה ונשנושים טובים שיתלוו אליה, אך כמו מסעדות רבות בארץ המקום זקוק למעט שיפוץ.

דרוגי-גולשים

התמונה של Olga Pulisman

3
לדעתי אנשים אוהבים את המקום בגלל האוירה בעיקר. אך ברחובות יש המון מקומות טובים לשתות בהם בחלקם רק במרחק הליכה של כמה דקות מבר הרצל. כמו מסעדות רבות בארצינו המקום, במיוחד השירותים זקוקים לשיפוץ. בעיה בנוספת במקום הינה החניה. מדובר בבעיה כללית ברחובות, ובמיוחד ברחוב הרצל, אז קחו בחשבון שתצטרכו לחפש חניה ברחובות הקרובים להרצל וללכת מעט ברגל.