חנות ספרים בזואה (בית ציוני אמריקה)-תל אביב

4.333335
ממוצע: 4.3 (3 דרוגים)
כתובת אבן גבירול 26 תל אביב ישראל טלפון 03-6959341
שעות פתיחה
לפי שעות פתיחה של מתחם זואה
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה וייז
חנות ספרים בבית ציוני אמריקה

אם אתם מגיעים לבית ציוני אמריקה להצגה או סתם מטיילים באבן גבירול בשעות בערב, אתם פשוט חייבים להציץ לחנות הספרים הסמוכה למקום.

מדובר בחנות של עודפים, למעשה, עם המון ספרים מכל הסוגים והמינים והכל במחיר מצחיק של 20 ₪. למרות שכתוב שחלק מהספרים הינם פגומים, ראינו רק ספרים בודדים עם פתק שבו רשום הפגם, אז אני משערת שרב הספרים כאן הם לא שונים מאשר הכל חנות ספרים אחרת, רק במחיר שפוי יותר.

כהורים נדהמנו לגלות כאן מבחר ענק של ספרי ילדים החל מקלאסיקות ישראליות כמו "פיל שרצה להיות הכי" ועד לספרי פאזלים שערכם בחנויות כמו סטימצקי וצומת ספרים גבוה הרבה יותר.

לקטנטנים יש כאן מון ספרי צורות, ספרים מצפצפים, ספרים עם חלקים שאותם ניתן להזיז ולמשש, רק הפעילו את הדמיון וחפשו היטב.

אנחנו ממש נדהמנו ספרי הדינוזאורים הרבים שישנם במרום עבור הילדים הדגולים יותר, אך ככל הנראה מדובר הנושא החם של הקיץ. אם אתם אוהבים לבשל או מחפשים מתנה לבשלן או בשלנית מבחר ספרי הבישול כאן בחלט יתן לכם כמה אפשרויות לבחירה.

אם לא מתחשק לכם לצאת לספריה העירונית כמו שאנחנו עושים כמה פעמים החודש, תמצאו כאן מבחר יפה של ספרי קריאה למבוגרים, רומנים וספרי מתח ואף ספרי עיצוב ופנג שואי.

בסופו של דבר יצאנו מהמקום עם כמה ספרי ילדים, וגם עם קלטת של "אותיות מצחיקות" בתיה בן-דור שגם היא נמכרת כאן ב-20 ₪.

דרוגי-גולשים

4
למי שמחפש ונמצא באזור אז שווה להיכנס. כל הספרים ב-20 ש"ח. זה אולי לא המילה האחרונה, אבל יש כאן אלפי ספרים ותמיד אפשר למצוא ספר לפנק את עצמנו או למתנה לחבר או לבן משפחה.
התמונה של dm1170

4
בהחלט חנות שכדאי לקנות ממנה הן בגלל המחיר הטוב שהיא מציעה שממקמת אותה במקום ראשון מבחינת התשלום והן בגלל מבחר הספרים הרב שיש בה. אם אתם באזור בהחלט אפשר לעבור ולראות אם יש משהו שתוכלו לאהוב.
התמונה של Olga Pulisman

5
האמת שאני כבר מחכה שהילדים שלי יגדו קצת, כי ראינו כל כך הרבה ספרים שווים לגיל 8-10 שעולים הון תועפות בחנויות ואף פעם לא משתתפים במבצעים של 4 ב-100. וכאן הכל עולה רק 20 ש"ח. לדעתי ה גם מקום מדהים למצוא בו מתנות. אולי אני קצת מיושנת, אבל ספר טוב למבוגר ובמיוחד לילד הוא תמיד מתנה יפה.