גן מאיר - תל אביב

4.333335
ממוצע: 4.3 (3 דרוגים)
כתובת טשרניחובסקי תל אביב ישראל
שעות פתיחה
ללא הגבלה
דמי כניסה
חינם
התקשר מפה waze
גן מאיר-תל אביב

גן מאיר המקסים נמצא בין רחובות טשרניחובסקי והמלך ג'ורג' בתל אביב. הגן קיבל את שמו ממר מאיר דיזינגוף, ראש העיר הראשון של ת"א. כשנכנסים את הגן נדהמים והעצים הגבוהים והישנים של המקום, והתגובה הראשונה של הקטנים הייתה "אמא, אנחנו הולכים ליער?". כמובן שמבודר בילדי העיר, אך כמות העצים כאן, והכי חשוב ביום קייצי וחם, הצל שהם נותנים, אכן מייחד את הגן מיתר הגנים הציבוריים. אז מה תמצאו בגן?
- המון כלבים - מדובר בגן פתוח לכלבים. ז"א יש איזור מיוחד בגן בו כלבים יכולים להתרוצץ חופשי ויש שלטים המודיעים על כך בגן. אם ילדכם מעט חושש מכלבים יש להיזהר מעט בעניין בגן. מדובר בת"א, אז רב בעלי הכלבים באמת מנקים אחרי חיות המחמד שלהם, אז זה לא מזהם את הגן, אך עדיין מומלץ להסתכל איפה אתם דורכים.
- מזרקה מקסימה בתוף אגם קטן עם צמחיית מים יפיפייה. אטרקציה נוספת שמצאנו בתוך האגם הקטן היא הדגים החיים בו - אנחנו זהינו כמה שפמנוני ענק ודג קיו לבן יפיפיה. המזרקה בהחלט מצדיקה עצירה, אז לא לפספס.
- גן שעשועים לילדים - בגן מאיר ישנו גן שעשועים די גדול ומוצל ברובו. יש בו המון נדנדות למגלשות לקטנים, ואפילו שולחנות פיקניק לזאטוטים. אך גם הילדים הגדולים יותר ימצאו כאן מתקן מעניין - קוביית טיפוס. כן כן לא קיר, אלא קובייה - מדובר הקובייה העשויה מחבלים והילדים יכולים לטפס על החבלים ולהגיע לראש הקובייה - תעסוקה מצויינת ולא נדושה לגילאים +4.
- המון פינות קסומות של דשא ועצים הנותנים צל ומחסה בבוקר של שמש.
לסיכום, מאוד מומלץ לביקור של שבת בבוקר, יש מגוון פעילויות לילדים, וגם הכלבים המתרוצצים במקום יכולים להיות חלק מהבילוי.

spring in tel aviv . תל אביב - אביב בגן מאיר wmv

דרוגי-גולשים

התמונה של אביבה

4
גן גדול מאד אבל לא נעים כל כך לטיול. בשביל ההולכים על ארבע הוא מעולה, כי להם מתחם סגור שבו הם יכולים להתרוצץ חופשי ולשחק.
התמונה של גירית הדבש

4
נמצא על רחוב קינג ג'ורג' קרוב לדיזנגוף סנטר. מקום מעולה לבוא עם הכלב , יש מתחם סגור ממש גדול שאפשר לשחרר שם את הכלבים שישחקו. המון ספסלים ופינות מוצלות
התמונה של Olga Pulisman

5
מגוון גדול של פינות שהן ניתן למצוא דברים מעניינים לילדים - גן שעשועים מקסים ולא עמוס, קוביית טיפוס, אגם קטן עם מזרקה, פינות ישיבה בצל העצים. בהחלט ניתן לבלות במקום כמה שעות של בוקר.