בר לוציפר lucifer בתל אביב

5
ממוצע: 5 (2 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת אלנבי 97, בחצר האחורית תל אביב - יפו ישראל טלפון 03-6851666
שעות פתיחה
כל יום, משעה 19:00 ועד אחרון המתנדנדים.
סוג המסעדה
בר\פאב
מחיר לסועד
50-100 שח
Kosher
לא כשר
משלוחים
אין משלוחים
התקשר מפה וייז
בר לוציפר lucifer בתל אביב

המקום הזה הוא בר אמיתי בה' הידיעה מבין הברים ברחוב אלנבי בתל אביב. יש כאן כל מה שמצפים מבילוי איכותי בבר בתל אביב, הרבה אלכוהול, מוזיקה משובחת, אנשים מעניינים וכן, מותר לעשן שם ובגדול, למעשה המקום הזה החל את דרכו כחדר עישון גדול של המסעדות קוסקו וסטפאן בראון הסמוכות למקום.

עיצוב הבר מדליק ונעים במיוחד, הצוות קשוב ויעיל מאד וניכר כי רוב אורחי המקום מכירים זה את זה מהיכן שהו - מה שתורם לאווירה הנינוחה במקום.

הלקוחות הם בני גילאים מגוונים ביותר ולכל סיר יש שם מכסה.

במקום מיזוג אוויר יעיל ונעים, מוזיקה משובחת ותפריט עשיר במיוחד שמציג את האוכל המעולה מהמסעדות השכנות כבר אמרנו? יתרון אמתי לבעלי מאנצ'יס מתקדם או סתם בכלל.

גולת הכותרת של הבר הם מסכי הוידאו שמעליו שמראים בזמן אמת תצוגה ממצלמות הממוקמות ברחוב אלנבי וכך מביאות בעצם את הרחוב התוסס הזה היישר לתוך הבר.

בילוי מהסוג הישן והטוב - מהרו כל עוד לא יוציאו גם את זה מהחוק.

אם תרצו להגיע לשם עשו כך. עמדו מול החזית של אלנבי 97 באמצע בדיוק, הכנסו לחדר המדרגות ישר, צאו מהצד השני והמשיכו ללכת בתוך החצר צמודים לצד ימין שלכם, בקצה הימני בפינה תראה דלת עץ אטומה ועליה שלט קטן Lucifer

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

יופי של מקום, אווירה מאד מיוחדת ותל אביבית. הקהל משובח וללא ילדים וגם העישון בו מותר חופשי חופשי... מומלץ מכל הלב לבילוי רווי אלכוהול ועשן בליבה של תל אביב.
5
התמונה של Michal Moreno

הלוציפר - הוא למעשה חדר העישון של הקוסקו, כך שכדאי להגיע רק אם אתם נהנים מעשן :-) חוץ מזה - מקום מקסים, עם אוכל של מסעדה, ואין הרבה כאלה בתל אביב. רוב המקומות, פרט לשולחן אחד - סביב הבר.
5