מסעדת שף בלול בתל אביב

  • שף בלול בתל אביב
4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

אטליז עופות בגריל הממוקם ברחוב אבן גבירול מול בניין העיריה. מפגש חובה לכל מי שאוהב את העוף שלו צלוי בגריל וצלוי היטב! שף בלול לא מתיימר להגיש מזון גורמה, הוא רק רוצה לתת לכם לאכול עוף בגריל טעים במיוחד וטרי במיוחד - וכל זאת במחיר הוגן במיוחד.

המקום עצמו עסוק בלי הפסקה ומשתרך ממנו תור ארוך למדי בשעות הצהריים. מה אוכלים כאן אתם שואלים? ובכן - ניחשתם נכונה עוף בגריל עם תוספות שונות.
אנחנו טעמנו את מנת חצי העוף וכך גם הרבה מהאנשים שמסביבנו, חלקם לקחו לאכול במשרד, חלקם לקחו הביתה לילדים ולא מעט אנשים פשוט פתחו שולחן על המדרכה וקיבלו את המנה שלהם חמה וטריה במיוחד.
השולחנות בחוץ נקיים ומוצלים, ואם יושבים אפשר להזמין גם סלטים שונים ופיתות למי שחייב בכדי להוסיף לארוחה הזו צביון ממלכתי יותר.

העוף אכן פריך ועסיסי במידה, וניכר כי המקום אהוב במיוחד על בני נוער וצעירים שמחפשים אוכל טוב במחיר שפוי, ומה כבר אפשר להגיד על מנה משביעה במיוחד של עוף עם אורז עשוי כהלכה.

השרות היה אדיב מאד גם ליושבים וגם לאלו שלוקחים ואנחנו ממלצים לכם בפה מלא, אם אתם בעניין של עוף בגריל - לכו לשף בלול, הם עושים שם בדיוק את זה: מגישים עוף צלוי בגריל טעים מאד ובלי חכמות, הכי טוב להגיע באופניים. לרכבים מומלץ לניון גן העיר שממול.

דרוגי-גולשים

התמונה של Itzhak Moreno

4
כל מה שקנינו לילדים לבית היה טעים מאד. וממליץ גם על הכיסוני תפוחי אדמה שהם עושים במקום. החבר'ה התלוננו קלות על קצת נוצות על העוף, אבל חיסלו את הכל וראו מרוצים מאד. לשאלה האם תוכלו עוד פעם עוף שכזה ענו בפה מלא ופה אחד בטח!