מועדון האומן 17 בתל אביב

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)

האומן- מאורת החטאים התל אביבית האמיתית

כמעט כל דבר במועדון האומן עובד בצורה מדויקת בכדי להתאים את עצמו לדימוי שהמקום הזה מבקש לטפח כבר במשך שנים.

האומן הוא המועדון "הנכון" ביותר בתל אביב לבליינים "כבדים" כבר במשך למעלה מעשור, והוא מצליח להפוך למקום פולחן עבור קהלים שונים, בכל ימות השבוע, הודות לתמהיל מדויק של מיקום, מראה והתאמה מושלמת לכל קהל המבלים בו, תוך שהוא מציע בעצם את אותו הדבר אבל בגרסה שונה.

מיקומו של הסניף התל אביב של המותג הירושלמי הזה, על גבול יפו תל אביב, בסמוך לקצה שכונת פלורנטין, בלב ליבו של איזור תעשיה ומוסכים, הוא הכניסה הראשונית שתבצעו אל עולם הבילויים הגרנז'י והמטונף הזה שמצליח להביא לכאן, בשנים האחרונות, גם תיירים מחו"ל עקב השמועה על איכות המסיבות שמתרחשות בו והוויב המשובח סביבן.

הכניסה לרחוב, כמעט תמיד, תהיה חסומה בליל הבילוי עצמו על ידי מחסומי שוטרים, ופתח המועדון עצמו סגור גם הוא על ידי מחסומי ברזלים שבקצה שלהם יעמדו תמיד סלקטורים קשוחים מלווים באבטחה. סוג של הגעה לבית תפילה מהזן החילוני נמצאת בכל מקום כבר באוויר.

אין עוד מועדון בתל אביב שמצליח לספק חווית עליה לרגל אפופת הילת ביטחון, מהזן שמציעים סורגי הברזל האלו וחסימת הכביש המוביל אליו על ידי המשטרה. אפשר להיות צינים לגבי זה, אבל סידורי האבטחה האלו כבר הצילו לא מעט מבלים בניסיונות פיגוע במקום- אך כך שההיגיון הזה ברור, ובו בעת מספק איזו הילה מדויקת במיוחד ההולמת את המקום.

חלל המועדון רחב דיו וגבוה, הוא מספק רחבת ריקודים מרכזית, סוג של גלריה עילית ואולם נפרד קטן יותר המחוברים כולם יחדיו. במה קטנה בחזית אל מול עמדת תקליטנים וראו, הרי זה לכאורה עוד מועדון לילה "רגיל" אבל הכי לא. המועדון חשוך במרבית הערבים. התאורה המוצעת בו מותאמת לסוג האירוע והליין החוגג בו. הצפיפות בו, במידה והערב שהגעתם אליו מוצלח, היא על גבול הבלתי אנושי, והיא חלק מן המצע המוכר לו מצפיםהמבלים.

האומן מצליח לייצר אווירה מטונפת וקסומה בו בעת. הוא מחזיק ללא ספק בתואר של המועדון עם השירותים המלוכלכים ביותר בתל אביב, ובו בעת, הם תמיד השירותים העמוסים ביותר בעיר הזאת ולא באנשים שחייבים עכשיו להתפנות.[?].

האומן מארח בערבים שונים ליינים של מבלים מסוגים שונים ומתאים את הקו המוסיקאלי של המבלים לאותו הערב, אבל הוא שומר על אותם הכללים לגבי איכויותיו הסקסיות של המראה המלוכלך שלו בין אם מדובר בערב לסטרייטים או בערבי גייז, שהם ערבי הדגל של המקום ושל המבלים הגאים בתל אביב בשנים האחרונות.

האומן מקיים גם מסיבות אפטר פרטי, וכמה מן המסיבות המשובחות ביותר במהלך השנה מתקיימות בו. זו של פורים למשל נחשבת למסיבה בעלת הילה מיוחדת.

תמחורי המשקאות במקום הם על גבול השערורייתי, וכך גם מחירי הכניסה לערבים השונים המתקיימים בו. בערבים המבוקשים התמחור על הזכות לעמוד ולהזיע במקום עולה עד ל 160 ₪. מומלץ להגיע שתויים במידה שתאפשר את כניסתכם פנימה בחציית הסלקטורים מבלי להתנדנד ובו בעת קחו בחשבון שמלכודות שוטרים לרכבי המבלים שם מרובות, כי תמיד יש להם קליינטים שיכורים המסייעים להם לעשות קופה.

מכיוון שמדובר באזור תעשיה, ניתן לחנות בו כמעט בכל מקום,ברדיוס הליכה רגלי על גבול הסביר למדי.

הייתם בפריז והייתם גם ברומא, אם לא הייתם באומן באחד מן הערבים שמארחים באופן אקסקלוסיבי כמעט בשנים האחרונות את עופר ניסים, סוג של ד'י ג'י ואלוהים חילוני משל עצמו, עוד לא באמת ביקרתם בתל אביב.