אוסליבן הפאב האירי במודיעין (מרפיס לשעבר)

  • אוסליבן הפאב האירי במודיעין (מרפיס לשעבר)
3.5
ממוצע: 3.5 (2 דרוגים)

'אוסליבן' הינו הפאב האירי היחידי כיום במודיעין. הפאב שוכן בדיוק במקום שבו שכן בעבר הפאב האירי מרפי'ס.
הפאב עצמו הינו פאב אירי סטנדרטי המעביר נאמנה את החוויה של לגימת בירה איכותית לצלילי מוזיקה בווליום בינוני המאפשר שיחה עם שאר יושבי השולחן.

הפאב נמצא על "חורבותיו" של 'המרפי'ס' שהיה במקום לפניו כאשר היזמים שקנו אותו שדרגו את המקום ושינו את שמו ל"אוסליבן". כחלק משיפור החוויה ללקוח החליפו את בירת הדגל לגינס, מיתגו את המקום מחדש וקראו לו 'אוסליבן' על שם המשפחה השלישית בגודלה באירלנד שאחד מבניה הוא שחקן פול מפורסם.

'אוסליבן' מצליח לשלב בין מאפייניו המובהקים של פאב אירי לקהל הישראלי המתגורר באזור ומהווה מרכז בילוי מוביל במודיעין והסביבה. הקהל של 'אוסליבן' בוגר לרוב והכניסה למקום מוגבלת לגילאי 22 ומעלה.
במקום חניה בשפע וגישה נוחה. והעישון אסור.

דרוגי-גולשים

התמונה של Itzhak Moreno

3
פאב אירי סטנדרטי למי שאוהב את הפאב שלו כזה. לא יוצא דופן לרעה או לטובה בשום תחום. פשוט עוד מקום לשבת ולשתות בירה, פינת עישון לא נעימה בכלל.

התמונה של צפה ברוגע

4
מקום נחמד ביותר עם מגוון לא רע של בירות בירות ואלכוהול. האוכל הינו אוכל פבים בסיסי ללא הפתעות מרעישות ובאיכות טובה למדי. היתרון הגדול של המקום על פבים תל אביביים הוא החנייה שנמצאת בשפע ועובדה שאין צורך להדחק ולהדחף כפי שמקובל בפבים התל-אביביים. מקומות הישיבה נותנים תחושת אינטימיות למרות שהשיחות חייבות להתנהל בקול