תיאטרון בית ליסין

4.75
ממוצע: 4.8 (4 דרוגים)
דרג את המקום
כתובת דיזנגוף 101 תל אביב ישראל טלפון 03-7255333
שעות פתיחה
הזמנת כרטיסים: ימים א'-ה' מהשעה 9:00 ועד 20:00 ו' וערבי חג 9:00-13:00 ומ-19:00 ועד שעת המופע.
דמי כניסה
100 שח ומעלה
התקשר מפה וייז
תיאטרון בית ליסין

תיאטרון בית ליסין נוסד לפני 25 שנה במסגרת ההסתדרות. כן, לא רבים יודעים שהתחלתו של התיאטרון האיכותי הזה היא כמוסד הציבורי. עם השנים, התיאטרון הבין את הצורך בפן השיווקי של כל עסק, והחל בשיווק מאסיבי של מנויים, כולל טלמרקטינג.

לפני שנים מספר עמד התיאטרון בפני גירעון ענק שאיים על עצם קיומו. זו אולי הסיבה לפוש השיווקי ולמהפך שעבר התיאטרון.

בית ליסין

אולם הבית של התיאטרון שוכן ברח' דיזינגוף בתל-אביב, אך ניתן להנות מהצגותיו בשני מוקדים נוספים בעיר:

מוזאון ארץ ישראל ברמת-אביב (רח' חיים לבנון 2, רמת אביב) ובית ציוני אמריקה (דניאל פריש 1, תל אביב). אמנם יש לציין כי מספר ההצגות מחוץ לאולם העיקרי די קטן, והיות ומדובר באולמות קטנים יחסית יש להזמין כרטיסים כמה שבועות מראש, כי התפוסה בהם מלאה.

מי שלא מעוניין להרחיק עד תל אביב על מנת להנות מהצגה טובה של בית ליסין, ישמח לדעת כי התיאטרון מופיע גם באולמות והיכלי תרבות ממטולה ועד אילת.

ההצגה הטובה בעיר

תיאטרון בית ליסין מציע למבקריו לא רק מחזות פרי עטם של מחזאים ישראלים דוגמת חנוך לוין, אלא גם במחזאות אירופאיים ואמריקאים הן קלאסיים והן מודרניים-עכשווים, כך שתמיד תמצאו משהו מעניין לראות.

בית ליסין תמיד נודע בסוללת השחקנים שלו - בין השחקנים המובילים כיום תמצאו את ליאור אשכנזי, דב נבון, יונה אליאן-קשת, ששון גבאי, נטע גרטי, לאורה ריבלין ורבים וטובים נוספים.

הזמנת כרטיסים

את הכרטיסים ניתן להזמין באינטרנט או לעשות מנוי ל-6 הצגות, והמחירים נוחים לכל כיס.

המנוי הסטנדרטי, בו תוכלו לבחור כל מקום שתרצו באולם לבחירתכם יעלה לכם 750 ש"ח ל-6 כרטיסים, אך ישנם מנויים זולים בהרבה, לדוגמא מנוי גלריה יעלה לכם רק 265 ש"ח ל-6 הצגות, ומנוי חיילים יעלה סכום מצחיק של 180 ש"ח.

שתף/שמור

דרוגי-גולשים

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
בבית ליסין ישנו מבחר הצגות איכותיות אשר כל צופה יכול למצוא משהו שיאהב: החל מקומדיה ועד לדרמה. הצגות ישראליות והצגות בינלאומיות מתורגמות. מבחר השחקנים מוכר ורחב ואולם ההצגות מאוד גדול ויכול להכיל מאות אנשים. ושלא לדבר על המיקום המצויין - סמוך לכיכר דיזניגוף. בקיצור - בהחלט מומלץ!

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
אני מאוד אוהבת את ההצגות של בית ליסין. יש לנו מנוי שלהם כבר כמה שנים. השנה היינו בכמה הצגות מעולות. בשבוע שעבר היינו ב"פרדס" וזו הצגה מומלצת. עוד הצגות: משאלה אחת ימינה, סוסים על כביש גהה.

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
יצא לי לפקוד את המקום בשלושת שלוחותיו בתל אביב כמה וכמה פעמים בשנה האחרונה. לא כל ההצגות באותה רמה. היו חלשות והיו מעולות.
התמונה של Olga Pulisman

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
האמת די הפתעתי כאשר התקשרו אלי והציעו את מנוי הגלריה במחיר של 40+ ש"ח לכרטיס. ברור שבמחיר כזה לא חושבים פעמיים. מבחר הצגות טוב ושחקנים מעולים. כמובן שיש לבחון כל הצגה לגופה ולפעמים יש פספוסים, אסל זה כבר עניין של טעם.