דראפטס אנד מור 55 Drafts & More

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
כתובת רחוב המאה ועשרים 4 ראשון לציון ישראל טלפון 03-5448888
שעות פתיחה
א' – ה' 17.00 ועד אחרון הלקוחות ו'-ש' 12:30 ועד אחרון הלקוחות
סוג המסעדה
בר\פאב
מחיר לסועד
50-100 שח
לא כשר אין משלוחים התקשר מפה וייז
דראפטס אנד מור 55 Drafts & More

מקדש של בירה ואוכל. ב- 55, הבירה נוכחת מכל פינה בחלל: מבחר של 55 חביות של בירה למזיגה, אייל חיטה וסטאוט, לאגר, טראפיסטיות, בירות בטעמים ובירות בלעדיות דוגמת "גיליוטינה" הבלגית ו"טוכר אופינקש".

כדאי לנסות את מגשי ה Mix Beer המאפשרים ללקוחות לדגום 6 או 12 סוגי בירות במחירים משתלמים במיוחד. בחלל עצמו סוגים שונים של מקומות ישיבה: בוטים אינטימיים, שולחנות אבירים, ספות, המאפשרות אכלוס קבוצות גדולות, ופינות סיגר.

ברחבי החלל 20 מסכי הקרנה למשחקי ספורט, והמקום מכיל חללים מיוחדים למעשנים וללא מעשנים.

דרוגי-גולשים

התמונה של שוש חזן גרינברג

המקום פתוח מזה שלושה חודשים ומבוסס כאמור בעיקר על בירות, שעל מספרן נשען שמו של המקום – 55 סוגים שונים, כשהייחוד הוא שכל בירה נמזגת בדיוק לכוס המתאימה לה, והמבחר כולל אייל, סטאוט, לאגר והרבה סוגים ייחודיים (כמו בירה טראפיסטית שנוצרת רק במנזר בעל הגדרות מדוייקות), בירות בטעמים (חביבות במיוחד על נשים) ובירות שנמצאות בלעדית רק בפאב. המקום מעוצב בסגנון אירי סקוטי ויש לו אפשרויות ישיבה מגוונות – מרומנטיקה על ספות ועד שולחנות אבירים לחבורות בגדלים שונים. מסכי טלוויזיה רבים מקיפים את המקום למען אירועי ספורט או שידור קליפים מוסיקליים שונים בירה מומלצת - לה שוף" שמכילה 8% אלכוהול והיא מיוצרת בבלגיה ומכילה 25 סוגי פרחים שונים, מה שנותן לה טעם מיוחד וקליל. בכלל, שווה להתייעץ עם צוות המקום כדי לבחור מבין הבירות השונות. מנות מומלצות - לחם הבית, צ'יפס בלגי (בכמות ענקית). קינוחים קצת חלשים. בימי שלישי ורביעי בערב ישנה להקה שמופיעה במקום
4