ממתקי הכפר באבו גוש

4
ממוצע: 4 (דרוג 1)
כתובת רחוב השלום 29 (צומת קרית יערים) אבו גוש ישראל טלפון 02-5797044
שעות פתיחה
כל השבוע משעה 10:00 ועד 01:30 בלילה
סוג המסעדה
קפה\גלידריה, מאפיה\קונדיטור
מחיר לסועד
עד 50 שח
לא כשר אין משלוחים התקשר מפה וייז
ממתקי הכפר באבו גוש

אם אתם בעניין של בקלאווה מצויינת, כנאפה חמה ומהבילה ואיזה טורקי קטן בצד - ממתקי הכפר באבו גוש הוא בדיוק המקום בשבילכם.

המיקום המצויין בצומת קרית יערים שליד הכפר אבו גוש רק מוסיף לזמינות הגבוהה של המקום, ולכל מי שבעניין של ממתקים מזרחיים, לא יתאכזב בממתקי הכפר.
המיקום המקורי שלהם היה במרכז הכפר עד לפני כמה שנים, אבל התהליך המעניין שעובר על הכפר הזה שבו בעצם כל העסקים בכפר שהיו פעם במיקומים אחרים יוצאים כעת אל הכביש הראשי של הכפר, כן אותו כביש שמרכז את כל תנועת האורחים בשבתות...

ממתקי הכפר נמצאים ממש מעל הצומת הזה ומעלה מדרגות קטן מוביל ישירות אל המקום החביב הזה. המקום עצמו מורכב ממעין מרפסת מקורה ומחוממת שבה מגישים נרגילות, כנאפה, בקלאווה, חלבה טובה ובעצם מה לא? את המתוק מתוק הזה שוטפים עם מים קרים, קפה משובח או סתם כוס תה חמימה עם נענע. חשוב להדגיש כי עשן נרגילות וסיגריות הן חלק קבוע מנופך המקום ואולי טוב שכך.

המחירים נוחים למדי, ומנה של כנאפה בצלחת עולה 10 ש"ח, קפה 8 ש"ח, ובקלאווה 15 ש"ח - כל מה שטעמנו היה טעים מאד והיחס והשרות היו טובים מאד, וגם החשבון הגיע מדויק ונכון.

יופי של חוויה אוטנטית טעימה ולא יקרה במיוחד,

דרוגי-גולשים

התמונה של Michal Moreno

למרות שהיתה כנאפה יוצאת דופן, היה קצת קשה ליהנות ממנה ביום חורף סוער... בגלל כמות העשן במקום. ה"קטע" של המקום הוא שכל מי שאוכל יכול להזמין גם נרגילה לעשן. חבל שאינו מגובה בונטות יותר רציניות
4