חוות זית המדבר שדה בוקר

5
ממוצע: 5 (2 דרוגים)
כתובת רמת הנגב שדה בוקר ישראל טלפון 525583065
שעות פתיחה
כניסה לאוהלים בשעה 15:00 עזיבה בשעה 11:00
סוג מקום הלינה
צימר\סוויטה\וילה
מחיר ללילה
350-700 שח
התקשר מפה וייז
חוות זית המדבר שדה בוקר
חדרחוות זית המדבר שדה בוקר
ג'קוזיחוות זית המדבר שדה בוקר

חוות זית המדבר הוקמה בדצמבר 2002 על ידי מירנה ואור-רב צרפתי כחלק מפרוייקט דרך היין המשלב התיישבות חקלאית - תירותית באזור נחל בוקר ושדה בוקר באזור שלימים קיבל את השם דרך היין.
החווה מציעה לינה בכפר אינדיאני בנוף עוצר נשימה בעמק בוקר, פעילויות שונות לילדים, ונקודת מוצא מצויינת לטיולים רבים באזור.

בחווה כפר אינדיאני אותנטי עם מעל 10 אוהלי טיפי בגדלים שונים המתאימים לזוגות או קבוצות עם ילדים, כאשר לכל אוהל סוכת צל פרטית עם ערסל מזרונים שולחן נמוך מקום לעשות מדורה או מנגל ובחלק מהאוהלים גם גב מים פרטי. בחודשי החורף האוהלים מחוממים, אך מומלץ להגיע בבגדים חמים לערב במשך כל עונות השנה.

בחווה מתחם במבוק מסודר של שירותים ומלתחות תחת כיפת השמיים, והלנים מתבקשים להביא עימם סדינים ומצעים או שקי שינה.
המקום כשלעצמו יפה מאד והמיקום היחודי בעמק בוקר ובסמוך לחוות נחל בוקר מהווים נקודת מוצא מפנקת לטיולים רבים הקרובים לחווה. אסור להביא כלבים אך מומלץ להביא סוסים.

הלינה באוהלים איננה כוללת ארוחת בוקר עליה נגבה תשלום בנפרד, וכן על העצים למדורה (וחבל שכך) . אנחנו מצאנו את המקום כמסקרן ומושקע במיוחד, בעל רמת ניקיון ותחזוקה גבוהות מהמקובל בארץ.

לאחרונה התווספה לחווה יחידה לקבוצות של 15-25 איש באותה היחידה, היחידה בנויה ממוזגת. כמו כן ניתן להזמין במקום טיפולים שונים, מומלץ ביותר!

חוות זית המדבר

דרוגי-גולשים

5
פשוט קסום... רגוע ומלא בכיף - בעלי המקום מקצועיים ומפנקים האוהלים מקסימים ולא מרגישים את החום כמו המרכז כי כל הזמן יש בריזה ואין לחות
התמונה של רוני

5
פינה שקטה ומקסימה במדבר, המנוהלת על ידי אנשים יוצאי דופן. כיף להתארח וכיף לחזור!