פסטה בסטה בשוק מחנה יהודה ירושלים

  • פסטה בסטה בשוק מחנה יהודה
4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

פסטה בסטה זוהי מסעדה מהירה שמוכרת בעיקר פסטות מסוגים שונים כאשר הקונספט הוא המחיר הזול (19 לפסטה פשוטה).
המסעדה מיועדת לאוהבי פסטה במחיר נוח. מנת הבסיס היא פסטה כאשר ניתן לבחור 3 סוגים שונים (פטוצ'יני /פטוצ'יני מקמח מלא /פנה), מגוון תוספות ורטבים שונים (בתוספת תשלום).

ישנם שם שילובים מיוחדים וטעימים כגון: פסטה עם סלק, פסטו אדום (עגבניות מיובשות) עם גבינת עיזים או חלב קוקוס בקארי עם קרם פלפל קלוי. בתפריט יש גם קינוחים: טרמיסו, פנקוטה ועוד. בנוסף הם מגישים גם שני סוגי מרקים (עגבניות ועדשים. 15 ש"ח למנה), סלט ירוק ושתייה חמה וחריפה.

הפסטה מיוצרת כל יום לעיני הלקוחות וגם הרטבים והקינוחים מיוצרים במקום. הטבחים משתמשים בחומרי גלם איכותיים, חלקם מהשוק וחלקם מיובאים מאיטליה.

אחד הדברים מיוחדים בפסטה בסטה מעבר לאוכל והמחיר זה המיקום והאווירה. פסטה בסטה ממוקמת בתוך שוק מחנה יהודה (כאשר לאחרונה הם פתחו סניף גם בשוק הכרמל) לצד מסעדות נוספות. חשוב לשים לב שהמקום לא מיועד לקבוצות גדולות קיימת שם תחלופה מהירה יחסית של אנשים אך בהחלט עם אווירה נעימה וצעירה והמקום שוקק חיים עד השעה 24:00 בלילה.

פסטה בסטה

דרוגי-גולשים

התמונה של ברקטל

4
המסעדה הקטנה מציעה פסטה איכותית וטעימה, עם מגוון די גדול של תוספות ורטבים (מחיר בסיסי של 19 ש"ח שעולה בהתאם לתוספת). האווירה במקום צעירה ונעימה מאוד, והמקום בדרך כלל מלא בסטודנטים וצעירים ודי צפוף. בכל זאת ממליץ בחום, בעיקר על פסטה סלק.