בלאק בר אנד בורגר - רחובות

  • בלאק בר אנד בורגר - רחובות
0
עדיין אין דרוגים

בלאק קיים ברחובות כבר קרוב ל-10 שנים, ובשנים האחרונות הוא מתחרה במסעדת ה"המבורג" הנמצאת מעבר לכביש.
בהתחלה הנחנו כי מדובר במסעדת המבורגרים נטו, אך כשהגענו למקום גילינו תפריט מגוון הרבה יותר. הגענו למקום ביום שישי בשעה שש והמקום נראה כמו מסעדה משפחתית - המון משפחות עם ילדים שחוגגים אירוע בקרב המשפחה או סתם הגיעו למקום לארוחת שישי. מכיוון שגם אנחנו הגענו בהרכב מלא כולל ילדים, הרעש סביב לא הפריע לנו כלל, והפכנו לחלק ממנו מהר מאוד.

אז ממה נתחיל? כמובן מהתפריט, אז בנוסף להמבורגרים מצאנו כאן סטייקים, כולל דיל ממש משתלם הכולל סטייק ובירה ב-119 ש"ח, בשרים על האש, מעין מוקפצים ותפריט קינוחים מאוד מכובד.
אז המגוון די רחב, והמנות די גדולות, אבל איך האיכות? האמת האיכות הייתה תלויה במנה - ההמבורגר היה מאוד מוצלח וכך גם מנת הפרגיות, הסטייקים שהוזמנו במידת עשיה WELL DONE הוחזרו למטבח להמשך עשיה, אך יצאו בסופו של דבר די טובים, מנת העוף בווק היתה סבירה, אך העוף פשוט הונח על אורז ולא הוקפץ יחד איתו, והתוצאה הייתה גושי אורז לבן לצד חתיכות עוף ברוטב טחינה.

מגוון השתיה במקום לא רע בכלל, אך הוא לא מבין הזולים באיזור. בד"כ במקומות כמו בלאק אתא לא מצפה לפגוש קינוח שווה, אך במקרה של בלאק אתם חייבים לטעום את קראמבל תפוחים - פשוט מעולה!

בואו נעבור לחלק הבעייתי בהרבה מסעדות בארצינו - השירות. כאן בלאק די מפתיע לטובה, כמות המלצרים אכן עומדת הלחץ במקום, המנות שהיו זקוקות לבישול נוסף הוחזרו למטבח מיד, והשירות ככללותו היה מאוד מפנק ונדיב. בעלי המקום בהחלט יודעים לפנק את כל באי המקום - הקטנטנים קיבלו בלוני הליום ומזרק שוקולד ענק (המבוגרים היו בהחלט מאותגרים בלהוציא את השוקולד החוצה, זה לא קל כמו שאתם חושבים), והמבוגרים זכו לשוט נחמד ללוות בו את הקינוח.