משחקיית סטפס אפ

  • סטפס אפ - משחקיה בראשון לציון
4
ממוצע: 4 (דרוג 1)

אני אישית מאוד אוהבת את מתחם גן העיר בראשון לציון - שילוב טוב לטיול של שבת עם הילדים. לא מדובר בטיול טבע, לעצלנים שבנינו, אלא טיול אורבני של מסעדה או בית קפה בשילוב משחקיה חדשה שנפתחה לפני כמה חודשים במתחם. הקונספט של סטפס אפ הוא משחקיה לילדים בשילוב בית קפה להורים וגם קצת לילדים. הכוונה ב"קצת לילדים", היא שהילדים יוכלו לבחור לעצמם חטיף או שוקולד קינדר, לצד פיצה או ביגלה טוסט, בזמן שההורים נהנים מכוס קפה ומאפה.
מחיר כניסה למקום הינו 20 ש" לילד וההורים נהנים מכניסה חינם, אבל האמת שלאחרונה הופיעו המון קופונים לסטפס אפ באתרי קופונים השונים בהם הכניסה מתומכרת בכ-10 ש"ח לילד. במחיר סמלי בהחלט כדאי לבדוק את המקום.
בימי שבת המקום פתוח משעה 10:00-15:00, אך לקראת 12:00 תמצאו את המקום די מלא. מדובר במשחקיה חדשה ונקיה, אך די קטנה, עם מתקן מתנפחים אחד, קיר טיפוס, בריכת כדורים קטנה, כמה מתקני ג'מבורי מספוג לקטנים - נדנדות, מגלשות, גלילים וכו', חדר טלויזיה עם כמה סרטים מצויירים ב - 3D (משקפיים מתאימים אפשר לקבל בכניסה ללא תשלום). רשמית המקום מתאים לילדים עד גיל 8, אך לדעתי המקום מתאים לגיל 2-5 מקסימום, אלא אם כן אתם מגיעים לכאן עם ילדים על מנת לצפות בטלוויזיה.
יתרונות המקום - מחיר מאוד סמלי לאטרקציה לימות הגשם.
המקום חדש ונקי - תהנו מזה כל עוד אפשר, לצערי משחקיות רבות לא ממש מחדשות את עצמן אחרי כמה שנים של פעילות, וחבל.
ההורים יכולים להנות מכוס קפה, וכמה דקות של שקט, בזמן שהילדים נהנים מהמשחקיה.
מחירי האוכל והחטיפים במקום יחסית סבירים ביותר.
חסרונות המקום - המשחקיה טרם הגיע להסדר חניה עם המתחם, ולכן עליכם לקחת בחשבון את עלות החניה (15 ש"ח ליום שלם), אבל מצד שני לפחות יש חניה בשפע.
אולי הורים אחרים יחלקו איתו, אבל לדעתי טלוויזיה במשחקיה זה דבר מיותר לחלוטין, הילדים בימינו רואים יותר מדי טלוויזיה גם ככה, 3D או לא זו עדיין טלויזיה.
מדובר במקום די קטן והילדים ממצים אותו תוך כשעה וחצי. אם מדובר בגילאי השנתיים זה מצויין, אך לילד בן 5, זה לא אטרקציה המספקת תעסוקה לרב שעות ביום.

דרוגי-גולשים

התמונה של Olga Pulisman

4
האמת כשכניסה עלתה לנו 9 ש"ח לכל ילד וההורים נכנסים חינם, אי אפשר היה לצפות למקום ענק מדי. בסה"כ מדובר במחקיה די חמודה, נקיה וחדשה. אם יש לכם ילד בן שתיים - שלוש הוא בהחלט יהנה במקום, אך היא פחות מתאימה לילדים גדולים יותר.