גן המושבה - גן העיר - גן הנדיב ראשון לציון

  • גן המושבה - גן העיר - גן הנדיב ראשון לציון
  • גן המושבה - גן העיר - גן הנדיב ראשון לציון
5
ממוצע: 5 (דרוג 1)

אם אתם מחפשים פעילות לילדים ביום שמש, ומאסתם בגן שעשועים השכונתי, אתם בהחלט מוזמנים לבדוק את גן המושבה במתחם גן העיר בראשון לציון. גן זה הינו אחד מהגנים העירוניים המפוארים בארץ, וההיסטוריה שלו הולכת יד ביד עם ההיסטוריה של הקמת המדינה.

גן הנדיב או גן העיר בשמו הנפוץ יותר ידע גילגולים רבים במהלך שנותיו, ובעבר אף היו פזורים כלובים עם בעלי חיים שונים כגון קופים, איילים וכדומה. ברחבי הגן פזורים מוקדי פעילות שונים לילדים בגילאים שונים, החל המתקן שעשועים לקטנטנים, הכולל כמה מגלשות נמוכות המחוברות במעברים שונים, מגלשת גבוהה לגלאי ה-4-5 שלצערינו ממקומת על מגרש חולי, ומתחם חבלים מדהים לגלאי ה- 7-10. לאחרונה שופץ הגן מן הקצה אל הקצה והוחלפו בו מתקני המשחק לילדים מה שהופך את החוויה לילדים כיפית במיוחד. 

בנוסף לכל המתקנים תמצאו כאן את שדרת הדקלים היפיפיה שמשמשת בעיקר כמסלול אופניים וטרקטרונים לילדים המגיעים לפארק בשעות היום, מדשאות ענק המשמשות לפיקניק ולשמחקי כדורגל לילדים. ביום של שמש בהחלט אפשר לבלות פה יום שלם בשילוב פיקניק או נשנוש באחת ממסעדות המתחם.

הבעיה העיקרית של המקום הוא העבר החניה, ביום שבת, אם אתם מגיעים מוקדם, אפשר למצוא חניה ברחובות הצמודים לפארק, אך בשעה 11:00 או 12:00 החניה היחידה שתמצאו הינה בתשלום במתחם גן העיר. יופי של גן עירוני, נאה מטופח ובהחלט מומלץ.

קליפ שצולם על ידי ריטה מירון בגן המושבה ראשון לציון

דרוגי-גולשים

התמונה של Hagar Fadel Bavaty

5
גן העיר בראשון או בשמו היותר רומנטי גן המושבה הוא פארק המתאים לכל גיל מפעוטות לגדולים יותר ואף מלא פינות חמד לקשיש, מומלץ ביותר להגיע בשבת לערוך פיקניק קל ולהנות ממתקני המקום. לאחרונה שודרג הפארק ונוספו מתקנים רבים לפעוטות מה שהופך את הפארק לעוד יוןתר אטרקטיבי.