תבליני נעמה חנות תבלינים

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)

זו היא אולי חנות התבלינים הטובה ביותר בארץ וכן, אם אני משוחד זה בגלל שסבתי זיכרה לברכה לא הייתה מחמיצה אף ביקור בה כשהייתה מגיע לשוק בשכונת התקווה.
חנויות תבלינים מבחינתי הם הפסגה של כל ביקור בשוק. הם מלאות צבע, ריח וטעם באופן שמשכר את כל החושים ועושים את העבודה כמו שצריך.
אתם מתחילים לתכנן את המטעמים שתבשלו וכל השקיות שאתם מחזיקים בידיים מהביקור שלכם בשוק מתמלאות בריחות דמיונים של כל המאכלים שאתם הולכים לבשל בדיוק איך שתחזרו.

הטרנד של חנויות המיועדות לתבלינים וצרכי בישול שונים תפס חזק בארץ בשנים האחרונות ולרוב הוא מקושר לכל מיני ימי כיף של חברות בהם בסופו של הטיול מישהו ייקח אותם לאיזו "חוות תבלינים" כזו או אחרת שתציע תבלינים עבשים במחירים מופקעים.
זה לא הסיפור של "נעמה"- הריח החזק של התבלינים הבוקע מן החנות יתפוס אתכם כבר בפינת הרחוב בה ממוקמת החנות הוותיקה הזו, ובתכל'ס, מעטות הן חנויות התבלינים בארץ שיציעו לכם מגוון, איכות, טריות והכול במחירים שווי נפש.

יש בנעמה הרבה מאד דברים שקשורים לאוכל,כולם טובים ובמחירי שוק סבירים. אבל אנחנו ממליצים לכם על הקטניות המשובחות שלהם ועל התבלינים המשכרים שלהם.
אתם יכולים לקנות אותם בתפזורת במשקל או ארוזים על ידי המקום עצמו. הדיל של 3 תבלינים בעשרים שקל קיים שם כבר כמה שנים, המחיר לא עולה והטעם, הוא מן המשובח ביותר שתמצאו.

כשאתם מכינים סחלב משובח בחורף, הכי כדאי בעולם שזה יהיה עם הקינמון שהם מוכרים. וביקור בשוק שכונת התקווה, לא יכול להסתיים בלי החוויה של ביקור בחנות הזו. זה יעשה לכם את היום.

דרוגי-גולשים

התמונה של Eli Moreno

5
חנות התבלינים הטובה ביותר באיזור גוש דן, תבליני נעמה תספק לכם חווית קניה מהנה, זולה, נעימה ובעיקר איכותית. אני ממליץ בעיקר על מארזי התבלינים המוכנים שלהם, אפשר לקנות 3 קופסאות תבלינים בעשרים שקלים ממגוון רחב במיוחד של תבלינים