מגדל דוד - המוזיאון לתולדות ירושלים

5
ממוצע: 5 (דרוג 1)
כתובת שער יפו ירושלים ישראל טלפון 02-6265333
שעות פתיחה
א'-ה' 09:00-16:00, ו' וערבי חג 09:00-14:00, שבת וחג 09:00-16:00. בחורף סגור בשישי
דמי כניסה
25-50 שח
התקשר מפה וייז
מוזיאון מגדל דוד

תיאור המקום: מוזיאון מגדל דוד ממוקם במצודה העתיקה בסמוך לשער יפו. המוזיאון מציג את סיפורה של העיר ירושלים ואת האירועים המרכזיים בתולדותיה מן האלף השני לפני הספירה ומדגיש את חשיבות ירושלים לבני שלוש הדתות המונותיאיסטיות. המצודה עצמה היא אתר ארכיאולוגי מרתק ובו עדות וייצוג של העיר על כל תקופותיה. מיום פתיחתו לפני 20 שנה נמצא מוזיאון מגדל דוד בשורת המוזיאונים ההיסטוריים המובילים בעולם.

מה באתר: תצוגת הקבע של תולדות ירושלים, חיזיון לילי- מופע תלת מימד מרהיב על חומות המצודה, תערוכות מתחלפות, אירועי חברות, קונצרטים ומפגשים, מחלקת חינוך והדרכה פעילה ומגוונת.
סיורים לקהל הרחב: סיורים בתצוגת הקבע ליחידים, סיורים מודרכים לקבוצות, סיורים במוזיאון ובעיר העתיקה, פעילויות לכל המשפחה.

פעילות לילדים: בתקופת החגים ובחופשים מקיים המוזיאון פעילות לכל המשפחה בסיור, סדנאות, משימות וביקור פעיל במצודה. במהלך השנה תכניות בנושא ירושלים והמצודה לכל מערכת החינוך.
הדרכה בשפות: עברית, אנגלית, צרפתית

פעילות לילדים: למערכת החינוך כל השנה ולמשפחות בחגים ובחופשים

תערוכת הקבע במוזיאון מגדל דוד

דרוגי-גולשים

התמונה של Michal Moreno

5
אחד מהמקומות המושקעים והמקסימים ביותר בעיר העתיקה. אם אתם מתכננים יום של טיול בעיר העתיקה - זוהי עצירת חובה במקום. המוזיאון - הנמצא במצודה עתיקה אשר בכניסה לעיר העתיקה ובסמוך ל"ממילא", מציג את תולדות ירושלים בדרך מאוד מעניינת, מארח תערוכות מתחלפות שתמיד מפתיעות, והדובדבן שבקצפת - הנוף הנשקף מהמגדל לכיוון הכותל.