הארטישוק של נועם בניר בנים

0
עדיין אין דרוגים
כתובת עפי שילוט ניר בנים ישראל טלפון 054-227-8637
שעות פתיחה
שישי שבת, ינואר עד אפריל בלבד בשעות 10.00 ועד-16.00.
סוג המסעדה
ביתי\פועלים, צמחוני
מחיר לסועד
50-100 שח
לא כשר אין משלוחים התקשר מפה וייז
הארטישוק של נועם בניר בנים

השלטים בדרך למושב ניר בנים לא הותירו מקום לספק "הארטישוקים (הם) של נועם" . עם שייכות כזו, אתה חייב לבדוק מדוע קמו ובחרו הארטישוקים בנועם ומה כ"כ מיוחד בהם שכל הדרך מלאה שילוט דווקא דווקא לארטישוקים הללו.

ואני בכלל לא אכלתי ארטישוק מימי. זאת אם לא לקחת בחשבון את מרק הארטישוק המופלא שאכלתי פעם ב"שגב אקספרס" וניסיתי לחקות, כה בהצלחה, עד שגם הפה שלי ידע עד מהרה מהם ארטישוקים.
אם כך, הגענו על נקלה בזכות השילוט בשבת שמשית, למבנה אבן מושבי ישן (ששימש בעבר כנראה כלול/מחסן) שהפך לחלל המסעדה שתפריטה בנוי ברובו על ארטישוקים. ניתן לשבת בפנים (אין הדר למבנה אך מספיק נעים לשבת בתוכו) וכן ישנם שולחנות ארוכים בחוץ בצל ובשמש. המקום היה הומה אדם ובחניה שהוסדרה לבאי המקום חנינו אחרונים.

תפריט המסעדה הינו אחיד (FIXED PRICE) - והינו 80 ש"ח (יקר למדי) אך משביע וטעים, חלקו עממי ותו לא. במסעדה גם מספר מנות שאינן מבוססות על ארטישוק, למגיעים עם ילדים שאינם חובבי גולש/מרק ארטישוקים וכו ומכיל גם פסטות ותפו"א עבורם.

לסועדים (במחיר המנה ובנפרד למי שאינו אוכל במקום-במחיר של 25 ש"ח), נערך במקום סיור רגלי (מרחק של כחצי קיומטר הליכה, אל חשש) אל חממות הארטישוקים במושב. הסיור נעם לנו הן כמבוגרים והן כילדים.

בנפרד, ניתן לרכוש במקום ארטישוקים, ריבות ועוד ע"פי העונה.

כיצד לקלוף ארטישוק במהירות How to easily peel an Artichoke